O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar - Strmý pád hvězdy

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 01. 06. 2004

Když všichni odzpívali, tak jsem si šla v klidu dát večeři a v klídku jsem si pohvizdovala, že dnes je to jasné, kdo vypadne. Vždyť zkazil to jen jeden soutěžící! A kdo by taky jiný vypadl. Martiny výkon byl skvělý, Sámer si mohl gratulovat, o Anetě snad ani nemluvě a Šárka prostě odzpívala písničku, nemastná-neslaná, ale bylo to slušné.

Tak jsem tak žvýkala poslední kus večeře a říkala si, že bych se přece jen mohla jít podívat, jen tak. Z nudy.

Sedla jsem si k televizi a kdybych měla možnost vsadit na vypadnutí Tomáše Savky, vsadila bych klidně i vlastní střechu nad hlavou. Sice mne z počátku trochu překvapila porota, ale tak – stejný názor s porotou – kdo si takový přepych může dovolit, že?

Další divná věc byl pohled moderátorů, kteří při přečtení obálky nemohli uvěřit. Když poté přečetli jméno, dozvěděla jsem se proč.

A bác. Vypadla Martina Balogová.

Co to jako má být?

Je náš národ opravdu tak omezený, aby se nepřenesl přes její romský původ a neslyšel to, co má v krku? Je náš národ opravdu tak do sebe zahleděný, že nechtěl slyšet?

Večer jsem si pročítala diskuzní fóra na internetu. Přesvědčila jsem se, že nejme jen tím všude ukazovaným a vyzdvihovaným svobodným tolerantním národem. Našla jsem bezpočet rasisticky laděných radostných výlevů na Martiny vyhazov.

Byla pěvecky nejlepší. A jen proto, že nejsme schopni snést, že je Romka, vypadla. Protože – sáhněte si každý do svého svědomí – kolik z vás ji neposlalo hlas jen proto, že jste si právě toto řekli.

Neumím si představit, že se bude opět konat kolo světové SuperStar a my tam budeme mít za Čechy například Šárku Vaňkovou nebo Tomáše Savku.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
pravdaaaa6-. -0. 2004, 02: 0
Očekávali jsme to...Indra Vostrá :O)6-. -0. 2004, 02: 0
Kristeia6-. -0. 2004, 02: 1
rasistka je autorkavis maior6-. -0. 2004, 02: 1
   rasistka je autorkakristeia6-. -0. 2004, 02: 1
      rasistka je autorkavis maior6-. -0. 2004, 03: 1
Super StarIva6-. -0. 2004, 02: 2
rasismus - blbostVartas6-. -0. 2004, 03: 0
Rasismus??Vodnář6-. -0. 2004, 03: 0
Tak je to!Střelec6-. -0. 2004, 03: 1
Super StarRyba6-. -0. 2004, 04: 1
kristeia6-. -0. 2004, 04: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006