O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar-vděčné téma kritiků i rozhovorů mezi přáteli

autor : Kristýna Bufková , vydáno : 03. 06. 2004

Ne, nebojte se, nebudu vás zahrnovat chvalozpěvy ani vyhraněnými názory o omezenosti celé této soutěže. Myslím, že toho máte sami jistě po krk a vaše mínění bych stejně nevyvrátila. Chtěla bych se vám spíše pokusit přiblížit, jak nám celá tato hra ovlivňuje život, ať už chceme či ne.

Studuji prestižní školu a mám tu čest chodit do třídy s inteligentními lidmi. Teorie relativity, válka v Iráku, obdiv k surrealismu a různým dalším ismům včetně zenbuddhismu- to byla naše témata, kterými jsme vyplňovali volné chvíle o přestávkách. Třetího února měl však premiéru první díl zmíněného pořadu a vše jako by se rázem změnilo.

Nesleduji SuperStar. I přesto ale vím, kdo je Sámer Issa, jak zpíval v minulém díle Julian Záhorovský či které šaty měla na sobě moderátorka Laďka Nergešová. Rozhovory mých spolužáků a přeplněné články v médiích mě o tom dokonale informují. Nemusíte se dívat na televizi, abyste byli dokonale v obraze a dokázali si udělat na situaci vlastní názor (je hezčí Julian nebo Petr?) či přidat svou trochou do mlýna debaty svých přátel(kdo myslíš,že vyhraje?)

Mám však husí kůži z toho, když přijde řeč na právě odvysílaný díl, o kterém ještě z odposlouchaných rozhovorů nic nevím. Jak kdo zpíval? Jakou si vybrali písničku? Tekly při vyřazování slzy? Ani na jednu z otázek neznám odpověď a nevím tedy, jak se do rozhovoru zapojit a jakým postřehem zazářit. Mé mlčení se trapně prodlužuje. S jistou dávkou respektu přihlížím, jak přátelé vzrušeně a zasvěceně rozebírají každičký okamžik pořadu. Pomalu začínám mít dojem, že tak jako je nutnost ovládat vyjmenovaná slova po b, nyní se do všeobecných znalostí dostává umět vyjmenovat jména postupujících této soutěže. A to jak když bičem mrská. Pokud tápete či dotyčná jména (nedej bože) dohromady vůbec nedáte (styďte se!), stáváte se rázem nevzdělanými outsidery a tato neznalost je hotové společenské faux pas.

Ano, SuperStar nás všechny ( i když nejsme pravidelnými diváky) ovlivňuje.

A bohužel se tomu zabránit nedá. S kamarádkou rozpouštíme naše nedělní dýchánky před osmou hodinou (aby „to“stihla), rychle obvolávám důležité hovory (nikdo nechce být při napínavém klání rušen, že) a otec, který jindy uléhá do postele již po deváté, čeká překvapivě až na vyhlášení vítězů do pozdních nočních hodin.

SuperStar je nejen vděčné (a věčné) téma kritiků, ale poslední dobou i častých rozhovorů a stává se fenoménem ovládající naši republiku. Skoro se divím, že ještě nikdo nepřišel s nápadem prodávat supertrička, superhrníčky, supernáprstky

a superpropisky s tímto logem. Rozhodně by to byl výborný marketingový tah a výnosný obchod. Ale třeba to případného vítěze ještě napadne a podobnou kampaň se svou tváří zobrazenou na hrudi rozjede. Poté bych si možná takové tričko koupila a s pocitem hrdosti „tak i já mám to (super)tričko“ ho uložila na samé dno skříně.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
hmmmmmChodec6-. -0. 2004, 04: 0
   ???kristeia6-. -0. 2004, 04: 1
DialogCharlie6-. -0. 2004, 16: 1
   Dialog6-. -0. 2004, 22: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006