O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dagmar Voňková Andrtová

autor : Redakce , vydáno : 05. 06. 2004

V rámci cyklu REBELUJÍCÍ DÁMY ČESKÉ HUDBY vás zveme na koncert: Dagmar Voňková Andrtová. Součástí koncertu bude i křest právě vydáváného dvojCD Dagmar V. Andrtové „Milí moji“.

speciální host

Radim Hladík

host

Ridina Ahmedová

Večerem provází Aleš Opekar

Kdy: čtvrtek 10. června v 19:30 hodin

Kde: velký sál Městské knihovny v Praze,

Mariánské nám. 1, Praha 1

Kytaristka a zpěvačka Dagmar V. Andrtová už ve svých folkových počátcích v 80. letech zaujala publikum a odborníky svým typickým a zároveň nevšedním uměleckým projevem. Coby samouk ve hře na kytaru se vlastním hledáním přiléhavého hudebního výrazu ke svým písním zcela samostatně dobrala originálního zvuku, k němuž neortodoxně využila všechny myslitelné prostředky: hrála na kytaru pěstí, dlaní, smyčcem, škrábala nehty po strunách, křížila a proplétala ruce. Od té doby překročila tvorba D. V.Andrtové hranice čistě folkové hudby, ale její inspirace, vzešlé mnohdy intuitivně z ducha původních lidových balad, korespondují i se současným zájmem o etnické kořeny a lokální tradice hudebních projevů. Už ve druhé polovině 80. let proto nadchla folkové publikum při svých vystoupeních na festivalech v Dánsku a v Rakousku a i v dalších letech sklízela významné úspěchy na četných koncertech a nejrůznějších festivalech world music v řadě evropských zemí i v Japonsku. Andrtová zpívá i dnes své písně s hlubokou přesvědčivostí a její suverénní kytarový doprovod doplní svou hrou další z legend české hudby, kytarista Radim Hladík. Kromě koncertování a nahrávání složila Andrtová hudbu k několika divadelním představením.

V těchto dnech vychází u nakladatelství Indies Records bilanční dvojCD Dagmar V. Andrtové „Milí moji“ , které mapuje tvorbu interpretky od roku 1976, a na kterém najdete ještě nevydané live skladby, včetně bonusových singlových nahrávek.

Zpěvačka Ridina Ahmedová se v současnosti prezentuje vokálními skladbami, při jejichž vzniku využívá sampleru a svůj vokální projev dotváří v reálném čase vrstvením hlasových smyček. Se svou vokální performancí nazvanou Hlasokraj se představila poprvé v roce 2003 v pražském klubu Roxy, podílela se rovněž na zvukové podobě několika tanečních představení v divadle Alfred ve dvoře a na hudebním projektu Floex (CD Pocustone). Vystoupila i na několika zahraničních a domácích festivalech (Boskovice, 2003).

speciální host

Radim Hladík

host

Ridina Ahmedová

Večerem provází Aleš Opekar

Kdy: čtvrtek 10. června v 19:30 hodin

Kde: velký sál Městské knihovny v Praze,

Mariánské nám. 1, Praha 1

Pořádá hudební agentura Taktika Muzika ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. Účinkují - Dagmar Voňková Andrtová (zpěv, kytara), Ridina Ahmedová (zpěv), Radim Hladík (kytara).

vstupné 150 Kč, pro čtenáře Městské knihovny v Praze a členy Klubu Vltava vstupné 100 Kč

předprodej:Ticketpro

Pokladny Městské knihovny v Praze tel. 222113377, 222113425

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006