O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Van Helsing

autor : Marek Soldát , vydáno : 05. 06. 2004

Není to tak dávno, co do kin dorazil film z doby pro nás dávno minulé. V prostředí nadpřirozených schopností, církve, Drákuly i Frankensteina v jeden čas na jednom místě se odehrává boj o zachování rodu.

Hned na začátek dlužno poznamenat, že nemalá část filmu Van Helsing se natáčela v ČR a i díky tomu si v něm zahrála spousta českých herců.

Van Helsing je název a zároveň ústřední postavou celého filmu. Jedná se o člověka neznajícího svou minulost, který pod záštitou církve ničí různé obludy za pomocí originální techniky (jsme pár stovek let zpátky, takže samopaly nečekejte, přestože obdobu takové zbraně, kde kulky vystřídaly šípy ve filmu najdete).

Van Helsing dostane za úkol zničit Drákulu, který se snaží uskutečnit svůj plán, jak ovládnout svět a, mimo to, zničit poslední členku rodiny, se kterou dříve nenašel stejnou řeč. Jak už to bývá, tato dívka zpočátku Helsingovu pomoc odmítá, nakonec jí však přijde vhod.

Konec prozrazovat nebudu, ale nečejte, že to dopadne tak, jak jste zvyklí. Upřímně, ani se nedá říct, jestli to skončí dobře, nebo špatně. To je jedna z nejlepších vlastností tohoto filmu. Nebojte se, nebudete ale muset moc přemýšlet, skutečně je to taková oddechovka.

Celkově jde o film pečlivě zpracovaný s velice vážným nádechem. Vskutku je to příjemný odpočinek od amerických filmů, kde je hlavní hrdina od začátku nepřemožitelný a které nikdy nekončí jinak, než happyendem. Na druhou stranu, ani ta špetka humoru ve filmu nechybí.

Název : Van Helsing
Vznik : 2004, USA
Žánr : Dobrodružný
Délka : 145 min
Režie : Stephen Sommers
Hrají : Hugh Jackman, David Wenham, Richard Roxburgh, Kate Beckinsale, Elena Anaya, Marek Vašut, Samuel West, Dana Morávková
Website : http://www.vanhelsingmovie.com/

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek5-. -0. 2005, 09: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006