O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


HUBNĚTE (S) LÁSKOU !!

autor : Ing. Lucie Štrosová , vydáno : 06. 06. 2004

Přestante už sledovat reklamy na všemožné prášky, kouzelné nápoje, bylinky a ostatní "magické" metody na hubnutí. Zhubněte láskou! Je to bezplatné, příjemné a navíc bez vedlejších účinků.

Lékařské výzkumy prokazují, že jeden z nejpopulárnějších způsobů hubnutí v dnešní době je zamilovanost. Každý, kdo byl někdy zamilovaný, jistě potvrdí, že onen magický pocit dokáže udělat s tělem zamilovaného divy.

Laicky řečeno: láska dokáže zamilovaného naplnit až po okraj tak, že ztratí veškerou chuť k jídlu, jen upřeně hledí na hodinky a počítá, kolik ještě minut zbývá do setkání s jeho milovaným protějškem. Vědecky řečeno: ztráta váhy ze zamilování je způsobena tím, že se při pocitu zamilovanosti vytváří v mozku chemické látky zvané dopamin a monoamin - tj. stejné látky, které nám navozují pocit plnosti, když se najíme.

Pravdou ale bohužel je, že tento pocit zamilovanosti, kdy se vznášíme v oblacích netrvá věčně. Z výzkumů vyplívá, že trvá maximálně 2 roky a pak buď nastupuje cit zvaný láska nebo kruté rozčarování, protože už to není tak magické, jak na začátku. V tomto druhém případě, když se náhodou vztah nepovede a zamilovanost je tatam, pak se ze smutku uchylíme k čemu jinému než opět k jídlu, nabereme leckdy víc kilo, než kolik jsme předtím ztratili a tím tedy veškerá teorie o hubnutí láskou padá.

Závěr: Zamilujte se a hubněte, ale kdyby náhodou vztah nevyšel, nechte si zadní vrátka například v podobě sportu, který vám pomůže ztracená kila zase zpět nenabrat! :)

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Velmi dobrý článekPavel6-. -0. 2004, 06: 2
   dikyLucka6-. -0. 2004, 11: 1
      dikyŠťouta hnidopich8-. -0. 2004, 04: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006