O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Politikon

autor : Redakce , vydáno : 07. 06. 2004

Deník Politikon zahájil opětovně svou činnost 28. března 2004 první fází projektu: Reintegrací mezi internetová média.

Tento proces se podařilo splnit do konce dubna 2004 za pouhý měsíc, kdy si projekt získal přes 500 stálých čtenářů týdně.

Vstupem ČR do Evropské unie 1. května 2004 přešel také projekt Politikon na redakční systém a zahájil tak druhou fázi: Transformaci. Její součástí byla profesionalizace činnosti na novém redakčním systému, vytvoření stálého redakčního teamu a razantní zvýšení návštěvnosti. Tyto cíle se podařilo naplnit na začátku června 2004. Deník Politikon získal první zakázku na reklamu, upevnil svou pozici na mediálním trhu a zvýšil návštěvnost na více než 2 000 čtenářů týdně.

Dne 7. června 2004 přechází deník Politikon do třetí fáze projektu: Komercionalizace. Její součástí je zajištění finanční stability projektu, hledání vícezdrojového financování a nových komerčně úspěšných formátů, ze kterých budeme financovat veřejně prospěnou činnost – představování českých poltických osobností a informování občanské společnosti o politickém dění bez předsudků.

Komercionalizace je nezbytnou součástí budoucí expanze projektu. V horizontu dvou letech bychom chtěli konkurovat podobně zaměřeným internetovým titulům a po uzavření mediálního partnerství s tištěným titulem proniknout také do českých domácností bez internetového připojení.

Do roku 2010 chceme stát na pevné startovní čáře s giganty iDnes, iHNED a dalšími při přechodu české společnosti z tištěných na elektronické tituly. Ústup tištěných titulů je fenoménem, který nelze zastavit.

Do roku 2015 chceme rozšířit naše multimediální formáty a rádi bychom zahájili projekt vlastního internetového rádia s regionálním zpravodajstvím a zapojili se do vysílání digitální televize.

Naše vize je Politikon. Politikon je budoucnost. Chceme, aby to fungovalo, a vy můžete být při tom.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek1-. -0. 2005, 23: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006