O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co se bude dít na stáncích Akce cihla

autor : Redakce , vydáno : 08. 06. 2004

V úterý 8.6. od 16.00 hodin do 18.00 hodin budou Lenka Nová a Vašek Jelínek a ve čtvrtek 10.6. od 15.00 hodin pan Svěcený s dcerami prodávat cihly u stánku v ulici Nový Smíchov (u metra Anděl). Touto prací chtějí pomoci k dosažení cíle Akce cihla, kterým je budování chráněného bydlení a dílen pro lidi s mentálním postižením.

Akce cihla chce také připomenout, že lidé s postižením nepatří do zvláštních ústavů, nýbrž mají mít možnost žít normálním životem.

Cena jedné cihly je 100,- Kč. Ze zakoupených cihel, na které dárci často malují nebo píší své vzkazy, vznikají u stánků symbolické cihlové věže. Od zahájení Akce cihla, které proběhlo 5. května, se dosud podařilo prodat 6 000 cihel, což představuje výtěžek 600 000,- Kč.

V průběhu Akce cihla budou pořádány doprovodné akce u cihlových stánků:

8. 6. 04 – budou prodávat na stánku Anděl cihly zpěváci:

16.00 – 17.00 Lenka Nová

17.00 - 18.00 Vašek Jelínek

10. 6. 04 - Anděl

15.00 - 17.00 pan Svěcený s dcerami podpoří AKCI CIHLA

16. 6. 04 - Anděl, prodávat cihly přijdou:

14. 00 – 15. 00 Aňa Geislerová

15. 00 – 16. 00 Pavel Liška

21. 6. 04 - 16.00 - 18.00

Náměstí republiky - VÍTÁNÍ LÉTA, tvůrčí atmosféra za doprovodu hudby.

Podpořit AKCI CIHLA přijde bývalý tiskový mluvčí pana prezidenta Václava Havla, pan Špaček.

SMS pro Akci cihla

Víte , co se stane, když napíšete SMS zprávu ve tvaru DMS CIHLA a pošlete ji na číslo 87777?

K obvyklé tarifní ceně za Vaši SMS bude připočtena částka 30 Kč (plus DPH), kterou podpoříte dobrou věc: projekt Akce cihla – dokončení stavby chráněné dílny a tréninkového bytu pro lidi s mentálním postižením na Slapech. Na sbírkový účet pořadatele kampaně, občanského sdružení Portus Praha, bude připsáno nejméně 27 Kč. Poslání dárcovské SMS je velmi snadný způsob, jak od 5. května můžete tento projekt podpořit.

Akce cihla již pátým rokem pomáhá lidem s mentálním postižením na cestě k samostatnosti a k běžnému životu mimo velké ústavy. Pro kampaň, která potrvá od 5. května do 30. června, jsou typické především cihlové věže v centru Prahy, které vznikají za přispění mnoha drobných dárců. Jedna cihla stojí 100,- Kč. Letos je možné Akci cihla podpořit i prostřednictvím sms, internetu (www.akcecihla.cz) a na čerpacích stanicích Benzina.

Občanské sdružení Portus Praha, pořadatel Akce cihla, se stalo společně s dalšími jedenácti neziskovými organizacemi členem unikátního pilotního projektu "DMS - Dárcovská SMS" , který je společným dílem Fóra dárců (FD) - organizace pro dárce, usilující o podporu filantropie v České republice a Asociací provozovatelů mobilních sítí. Cílem projektu DMS je nabídnout nadacím a dalším neziskovým organizacím možnost získávat příspěvky od jednotlivců prostřednictvím mobilního telefonu formou SMS zpráv. Tato služba bude probíhat na nekomerčním principu.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006