O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Mezinárodní festival DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ

autor : Redakce , vydáno : 08. 06. 2004

Jak už jste si mohli zvyknout, často se na našich stránkách dozvíte podrobné informace o různých českých festivalech. Přispíváme tedy opět do naší databáze a dovolujeme si zahájit jakýsi informační blok článků o Mezinárodním festivalu DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ.

Na letošním X. jubilejním ročníku mezinárodního festivalu DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ vystoupí ve dnech 21. až 30. června více jak padesát souborů z dvanácti zemí (Belgie, Bosny a Hercegoviny, České republiky, Finska, Francie, Japonska, Litvy, Polska, Ruska, Slovenska, Švédska a Velké Británie).

Odehraje se tak téměř sto padesát představení, na kterých se po předchozích ročnících počítá s návštěvností kolem padesáti tisíc diváků.

Letošní festival proběhne na scénách: Klicperovo divadlo / hlavní scéna, Studio Beseda, komorní scéna V podkroví, letní scéna a Šapitó v parku u hlavní scény. - Divadlo Drak / hlavní scéna, Studio Amátka a Šapitó u Draku.

Představení v rámci tzv. OPEN AIR se budou hrát na čtyřech základních scénách, v atriích starého města a pak všude v ulicích a parcích, na náměstích…

DOPROVODNÉ FESTIVALOVÉ AKCE

Výstava sochařského díla vynikajícího českého sochaře STANISLAVA HANZÍKA.

Valná hromada Asociace českých profesionálních divadel.

Klicperovo divadlo ve spolupráci s Nadací Alfréda Radoka pořádá vzpomínkový večer na tohoto proslulého režiséra.

Výstava fotografií Bohdana Holomíčka.

Noční koncerty pro všechny účinkující, festivalové hosty a diváky:

Postupně vystoupí skupina Eagles & Horses (Pocta Johnu Denverovi),

Václav Koubek, Jazz Q Art, Pavel Dobeš, Feng Jün Song a Horská karavana,Karel Zich, Azyl Akt, Andrea Marečková a její hosté, Václav Marek & his Blue Star a kapela Veselá Bída s Františkem Segrádem.

Setkání divadelních štací, na kterých pravidelně hostuje Klicperovo divadlo Hradec Králové.

Po celých deset festivalových dnů budou vycházet noviny HADRIÁN, které aktuálně informují o festivalovém dění, případných aktualizacích festivalového programu, festivalových návštěvách vzácných hostů apod. Přinášejí také první ohlasy kritiků a teatrologů na uvedená představení.

Divadlo Drak opět pozve své nejmladší diváky na Dračí pouť, kde na ně kromě divadelních pohádek čekají i pouťové atrakce - kolotoče, houpačky, střelnice a další.

Při hradeckých festivalech Divadlo evropských regionů již tradičně funguje festivalová autobusová linka se zastávkou u Klicperova divadla, která až do pozdních nočních - lépe řečeno - časných ranních - hodin, vozí diváky do odlehlejších částí města…

DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ

v Hradci Králové

21. - 30. června 2004

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006