O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jaroslav Dušek - hraní na festivalech nijak nevyhledávám

autor : Redakce , vydáno : 10. 06. 2004

Přinášíme vám rozhovor s hercem, moderátorem a režisérem Jaroslavem Duškem.

Hrál jste někdy na divadelním festivalu?

Na divadelních festivalech jsem občas s Vizitou hrával.

Je pro vás hraní na festivalu v něčem jiné než jednorázová vystoupení?

Hraní na festivalech bylo pro mne většinou příliš hektické. Tak trochu nesoustředěné hraní před publikem, které bývá překoukané. Takže hraní na festivalech nijak nevyhledávám. Při přípravě jednotlivých Vizit mám raději dostatek času a klid.

Co vám říká festival Divadlo evropských regionů v Hradci Králové?

Mohutnost, košatost, široký záběr, pestrý výběr.

Letos v Hradci představíte hru Král Ubu, kterou jste režíroval. Na co se mohou diváci těšit? Co mohou očekávat?

Pokus o to, aby Jarry zůstal jarý.

Chcete se na festivalu zdržet a máte vytipovaná nějaká představení, která byste doporučil?

Na festival přijedu pouze na jeden den, protože mám poměrně zaplněný osobní časoprostor. Z toho důvodu jsem program festivalu nijak podrobněji nezkoumal. Věděl jsem, že stejně nic neuvidím. Jednotlivá představení si budu muset představit sám.

Festivalem končí divadelní sezóna. Co budete dělat v létě?

V červenci hodlám odpočívat u moře, po návratu začnu natáčet film Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí s režisérem Pavlem Göblem. V srpnu budeme hrát v Praze v klubu Lávka Cavemana, 22. srpna se zúčastním akce Pacovský Poledník. Když vše vyjde, tak jakmile dotočím s Göblem, začnu v srpnu natáčet s Janem Švankmajerem film Šílení. Pokud nezešílím, budu polehoučku mimo jiné s Alanem Vitoušem chystat novou premiéru pro klub Lávka, kterou chceme uvést 17. a 18. října pod názvem Čtyři dohody. Ve volných chvílích si budu zabývat knihou o Aljašce.

Co připravujete na další sezónu?

Na podzim již zmíněné Čtyři dohody podle knih toltéckého šamana Dona Miguela Ruize a jednu zatím utajovanou divadelní režii … A v zimě to bude film s Petrem Vachlerem a po něm další zatím utajovaná divadelní režie a zjara pracovní výpad do Austrálie.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006