O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sámere, máš padáka!

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 14. 06. 2004

Předminulý týden – pokud si pamatujete – jsem psala, že po odzpívání pěti soutěžících jsem si šla dát večeři a ani se neúzčastnila hlasování - protože podle mne bylo jasné, kdo vypadne. Stejně tak tomu bylo tuto neděli. A stejně tak mi český národ opět dokázal, že je banda ignorantů a že jakémukoli talentu nedají prostě šanci. Nedělní díl SuperStar byl opět nečekaným důkazem toho, jak jsou prkna slávy vratká a nevyzpytatelná. Tentokrát bojovali už jen tři hrdinové – Sámer, Aneta, Šárka.

Jak probíhal večer?

Soutěžící zpívali vždy dvě písně, vybrané porotou. Vezmeme tedy popořadě, kdo co zpíval a jak se mu jeho výkon podařil.

Aneta

Zpívala píseň ,,I´m outta love" od Anastacie, což zazpívala opravdu velmi dobře. Z českého repertoáru jí pak bylo vybrána skladba Roň slzy, kterou – jak jinak – vystřihla taky na jednotku s hvězdičkou.

V první písni, kde měla i tancovat, se Aneta dokonce pokusila o pohyb, což je tedy co říct a nutno poznamenat, že na její pohybové nadání se jí to celkem podařilo.

Čtyři kroky dopředu, mávnutí rukou a čtyři kroky dozadu, v pozadí s taneční skupinou, vypadaly opravdu stylově.

Výhodu má Aneta snad jedině v tom, že když otevře pusu, je každému jedno, jestli stojí jako přibitá a nebo na pódiu poskakuje jako postřelený rarášek. Ta to prostě všechno smázne tím svým nakřáplým sameťákem.

Celkem mě překvapilo v medailonku Novy, jak se Aneta odvázala při vystoupení se svou kapelou. Jakto, že to takhle nerozjíždí i na pódiu? Protože kdyby ano, tak mi příští neděli opět zbude jedna pozdní hodinka na večeři.

Šárka

Šárka na mě působí jako malá, rozmazlená dívčina, která prostě jen umí slušně zpívat. Skvěle ji vystihl Ondřej Soukup : Neurazí – nenadchne. Již v několika dílech jsem ji měla vytipovanou jako jednoznačně nejhorší a jen jsem čekala, kdy český národ procitne a dá jí najevo, že mezi Sámerem a Anetou opravdu nemá, co dělat. Bohužel se nic takového nedělo.

Šárka zpívala píseň A ty se ptáš, co já, která byla zapívána slušně. Porota ji nic moc nevytýkala, ale také ji nic moc nechválila. Prostě Ondřej Soukup to vystihl nejlépe.

Jako druhá píseň jí byla vybrána Like a Virgin od Madonny. Vystoupení s vějíři na mě moc nezapůsobilo. Šárka se snažila ze sebe udělat dračici a jestli se jí to povedlo, posuďte sami. Já se nebudu tajit tím, že u mě byla prostě jednoznačně nejhorší a už několikátým kolem podle mne zabírá zbytečně místo.

Sámer

Při první písni - Amerika od Lucie – jsem si tak říkala, jestli to té porotě není blbé, takhle okatě ho shazovat. Ale pak to nakonec dopadlo celkem dobře a tím famóznější to bylo pro Sámira, že se to líbilo i samotným trýznitelům porotcům.

Druhá část jeho vystoupení mě – nadchla je moc slabé slovo – mě naprosto uchvátila. Nevím, jestli je to nakažlivým pubertálním šílenstvím Sámirovo fanynek nebo tím, že to prostě bylo dokonalé, ale každopádně to byl dost velký zážitek. Na rozdíl od vystoupení Šárky, kdy jsem čekala, až konečně dozpívá, jsem u Billie Jean od Michaela Jacksona ani nedutala. Jeho posledním vystoupením strhl snad všechny.

Co se týče zpěvu, je jasné, že zřejmě největší hlasový rozsah má Šárka. Ano, co se týče rozsahu, může se pustit do jakékoli písničky. Ale co do barvy hlasu, je okamžitě přebita jak Anetou tak Sámirem.

Aneta si získává publikum svou přirozeností, pohodou, ve které neustále je a takovým happy-feelingem, který z ní neustále vyzařuje. Někdy mi přijde, že je z ní Ondřej Soukup úplně mimo a už nemá slov na to, aby chválil.

Sámir má samozřejmě velké množství fanynek mezi mladými dívkami, ale jeho pěvecké a pohybové kvality by mohly ocenit i starší generace, protože jak sám řekl, do popu se nežene.

A vidíte, nakonec vypadl náš dobrý Sámer…

Docela jsem se pobavila (pozn. kdo máte nahraný nedělní díl, doporučuji si znovu pustit) pohled Anety, když vyhlásili, že Šárka pokračuje do dalšího kola. Zřejmě se v tu chvíli nekontrolovala a musím říci, že to tedy asi víc lidí. Brečící fanynky a pohledy poroty a Anety dávaly jasně najevo, že s touto variantou nepočítal nikdo.

Ale tak – když už jsme národ, co vyhodil ze soutěže Martinu Balogovou, proč bychom nevymetli chodník i se Sámerem Issou, ne? Vždyť o co jde.

Panebože, ještě, že nám tam zbyla ta Aneta.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
!!! HLASUJTE !!!meener6-. -0. 2004, 15: 0
6-. -0. 2004, 15: 1
proč ?Axell6-. -0. 2004, 15: 1
JE to pravda6-. -0. 2004, 15: 1
Maci6-. -0. 2004, 15: 1
   pan NárodAxell6-. -0. 2004, 16: 0
   tak ještě jednouAxell6-. -0. 2004, 16: 0
ProbohaNovák6-. -0. 2004, 19: 1
Lenca6-. -0. 2004, 21: 1
Hajda6-. -0. 2004, 23: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006