O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Aňa Geislerová a Pavel Liška alias prodavači cihliček

autor : Redakce , vydáno : 15. 06. 2004

Ve středu 16.6. od 14.00 hodin do 16.00 hodin budou Aňa Geislerová a Pavel Liška prodávat cihly u stánku v ulici Nový Smíchov (u metra Anděl).

Touto prací chtějí pomoci k dosažení cíle Akce cihla, kterým je budování chráněného bydlení a dílen pro lidi s mentálním postižením. Akce cihla chce také připomenout, že lidé s postižením nepatří do zvláštních ústavů, nýbrž mají mít možnost žít normálním životem.

V průběhu Akce cihla budou pořádány doprovodné akce u cihlových stánků:

16. 6. 04 - Anděl, prodávat cihly přijdou:

14. 00 – 15. 00 Aňa Geislerová

15. 00 – 16. 00 Pavel Liška

21. 6. 04 - 16.00 - 18.00

Náměstí republiky - VÍTÁNÍ LÉTA, tvůrčí atmosféra za doprovodu hudby.

Podpořit AKCI CIHLA přijde bývalý tiskový mluvčí pana prezidenta Václava Havla, pan

Špaček.

Cena jedné cihly je 100,- Kč. Ze zakoupených cihel, na které dárci často malují nebo píší své vzkazy, vznikají u stánků symbolické cihlové věže. Od zahájení Akce cihla, které proběhlo 5. května, se dosud podařilo prodat 8 000 cihel, což představuje výtěžek 800 000,- Kč.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006