O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Milan Lasica - na festivalu je skvělá atmosféra

autor : Redakce , vydáno : 16. 06. 2004

Přinášíme vám rozhovor s hercem Milanem Lasicou.

Na festivalu v Hradci Králové budete hrát slavné představení Cyrana. Jak k tomu došlo?

Tohle představení mělo na Slovensku nedávno derniéru. A v Hradci Králové jsme Cyrana už také hráli. Ale přes to nás organizátoři poprosili, abychom ho zahráli v rámci festivalu ještě jednou. Bude to tedy úplně naposledy a Cyrano se tak rozloučí i s Českou republikou.

Není vám to trochu líto?

Ale, víte co … Všechno musí jednou skončit. My jsme to představení hráli více než deset let, tak už je nejvyšší čas s tím skončit.

Co pro vás znamená divadelní festival v Hradci Králové?

Několikrát jsme tam hráli a myslím si, že na festivalu je skvělá atmosféra. Bohužel, jak už to tak bývá, nikdy jsme neviděli jiná představení. Odehráli jsme to svoje a jeli domů. Ale to už je úděl těch, kteří se takovýchto festivalů zúčastňují aktivně.

Občas si herci, když hrají představení naposledy, dělají trochu legraci a tak podobně. Chystáte v Cyranovi nějaká překvapení?

Po ničem takovém netoužím. Abychom se mi sami bavili na scéně a diváci nevěděli, o co přesně jde. To není náš styl.

Cyrana hrajete přes deset let. Víte kolik máte za sebou repríz?

Více než dvě stě.

To je docela hodně, co říkáte?

To je dost, ale já jsem zvyklý. Já jsem za život hrál ve více představeních, která měli ještě mnohem více repríz.

Pamatujete si to, které jste hráli nejdéle a nejčastěji?

Ano, bylo to představení, které jsme hráli se Satinským až do konce naší společné kariéry. Hráli jsme, přesně to nevím, ale do pětiset repríz jsme měli určitě.

Sledujete ostatní divadla? Na Slovensku i v Čechách?

Víte co, já se omlouvám, ale do divadla chodím už jen tehdy, když tam hraji. Málokdy mám příležitost něco zhlédnout.

A vzpomenete si na nějakou hru, kterou byste doporučil?

Velmi dobré je představení od dánské autorky Verdelinové v divadle Astorka. Shodou okolností jsem to režíroval já, takže jsem to viděl.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006