O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Česko našlo Anetu

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 21. 06. 2004

Konečně mají Čechy svojí SuperStar. Jak dlouho trvalo než se z šedé myšky stala královna? Jak se měnila během výběrových kol? Cesta SuperStar Anety Langerové.

Poprvé jsem si Anety všimla, když vystupovala ve finálové desítce. Zpívala, pokud mě paměť neklame, jak jinak než Alanis Morrisette, a šlo jí to výtečně. Tam poprvé jsem zaslechla tu neuvěřitelnou sílu jejího hlasu. Tu zvonivost a lehkost, s jakými zpívá. Už tenkrát jí bylo Ondřejem Soukupem řečeno, že zpívá neuvěřitelně přirozeně. Jediná z celé desítky. Už tenkrát si získala diváky svou „neuvěřitelnou přirozeností“. Milan Herman a Ondřej Hejma ji navthovali na postup. Diváci však rozhodli za ně.

Z desítky postoupila spolu s Veronikou Zaňkovou.

Je zajímavé porovnat na obrazových materiálech jak Aneta pomalu nabývala sebevědomí. Pro srovnání se pojďte podívat se mnou.

Na Anetě jsem zpočátku hodně cítila, jako by jí do převleků a make-upu opravdu jen nutili stylisté a kostymérky. Nevím proč, ale připadala mi v oblečení nesvá a zpočátku hrozně moc nervózní. V prvním díle si zřejmě ještě prosazovala svou a tak jsme jí první „Alanis“ viděli zpívat v khaki kalhotách a triku na ramínka. Pak zřejmě uhodili profesionálové a Anetka se nám začala měnit před očima.

S tím jak stoupala výš a výš jí závratně stoupalo i sebevědomí. To nemyslím ve špatném slova smyslu! Ze šedé nenápadné myšky, které si soutěžící pomalu ani nevšimli, se stala hvězda prvního kalibru, která se nebojí experimentovat s účesy, oblečením a make-upem. Vizážisti jí dodali ten správný šmrnc a šamr a mohla začít dobývat post české SuperStar.

Jak čas plynul, soutěžící odcházeli, ale Aneta zůstala. U diváků stále vítězila její přirozenost a jak soutěžící vypadávali, zjišťovali jsme, že vítězství většina z nich (po vypadnutí Martiny Balogové) přeje právě Anetě.

Pomalu jsme poznali, co je její silnou stránkou a kde najdeme i u „zpěvu Bohyně“ nějakou slabinku. Slabinkou byl, jak jsme všichni poznali – tanec. Ten Anetě moc nešel, ale to vše se dá docvičit. Momentáně se o ní stejně bude starat tolik lidí, že zřejmě ještě uvidíme, co z naší Anetky bude.

Chvílemi mi Aneta připadla, jako kdyby do SuperStar zabloudila. Ve srovnání s dravou Šárkou či exhibicionistickým projevem Jeníka Kořalky mi připadala, že si ani neuvědomila, kam se to řítí a najednou - oops, sakra, já jsem SuperStar-.

Ondřej Soukup to řekl dobře. Aneta není typ pro SuperStar, je na to moc nezkažená, nepředstírá, zpívá srdcem a je svá. Na nic si nehraje. A to do šoubyznysu nezapadá. Bohužel.

Ale i přesto se Aneta stala naší první českou SuperStar a můžeme na to být právem hrdí. Konečně jsme dostali na scénu někoho, kdo vypadá normálně, má krásný hlas, nejde po prachách a není nafoukaný.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
TO JE TAK KRÁSNĚ NAPSÁNO :O)Indra Vostrá :O)6-. -0. 2004, 22: 0
mamca6-. -0. 2004, 26: 0
k clankuMartula7-. -0. 2004, 10: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006