O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Čechomor Krušovice tour

autor : Redakce , vydáno : 23. 06. 2004

Po prvních dvou úspěšných koncertech, které proběhly v dubnu 2004 v Bratislavě a Praze, vyráží jedna z nejzajímavějších českých hudebních skupin ČECHOMOR na pokračování – v letošním roce jediného – turné s názvem „Čechomor Krušovice tour 2004“.

Během letních měsíců navštíví s novým programem (repertoár bude obohacen o nové písně) dvanáct českých a moravských měst. Koncerty se uskuteční na méně tradičních místech – hradech, zámcích, ale také amfiteátrech. Skupina vybrala tyto ojedinělá místa v zemi tak, aby se umocnila koncepce jejich “OPEN AIR“ koncertů.

Návštěvníci koncertů se, kromě již tradičně vynikajících výkonů hudebníků skupiny Čechomor , setkají s novým bubeníkem a perkusionistou Romanem Lomtadzem, který od letošního ledna nahradil Radka Klučku. Čechomor tímto děkuje Radku Klučkovi za dosavadní úspěšnou spolupráci.

Promyšlenou světelnou a hudební show, ve které se objeví i hosté, technicky zajišťuje firma MusicData, která svými zkušenostmi a technickým vybavením patří mezi nejvýznamnější firmy v ČR v daném oboru. Vynikající zvukovou kvalitu umožní především revoluční systém firmy NEXO GEO T, který v loňském roce vévodil festivalové sezóně ve Velké Británii. Během jednoho týdne na něj hrály kapely jako R.E.M., Linkin Park, Red Hot Chili Peppers a další. O kvalitách systému NEXO GEO T svědčí i to, že si jej pro své evropské turné vybrala jedna ze zvukově nejnáročnějších hudebních skupin světa - Metallica.

A proč spojení Čechomoru a Královského pivovaru Krušovice? Krušovický pivovar je jeden z nejstarších, byl založen již v roce 1517 a stejně jako skupina Čechomor navazuje na časem prověřené tradice naší země… Ať už v podobě starých písní, nebo tradiční receptury vaření piva…

Čechomor Krušovice tour 2004:

26.06. 23.00 VLETICE - RANČ VLETICE

16.07. 20.00 KARVINÁ - AMFITEÁTR

23.07. 20.00 HRADEC NAD MORAVICÍ – ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ

30.07. 20.00 LIPNICE NAD SÁZAVOU - AMFITEÁTR

31.07. 20.00 SLAVKOV U BRNA - ZÁMECKÝ PARK

06.08. 20.00 PARDUBICE - AREÁL POD KUNĚTICKOU HOROU

07.08. 20.00 KOJETICE U TŘEBÍČE - LETNÍ AMFITEÁTR SÁDEK

14.08. 20.00 LOKET NAD OHŘÍ – AMFITEÁTR LOKET

15.08. 20.00 ÚSTÍ NAD LABEM - LETNÍ KINO

22.08. 20.00 HEŘMANICE V PODJEŠTĚDÍ - RANČ MALEVIL

27.08. 20.00 STRÁŽNICE - AMFITEÁTR

28.08. 20.00 ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - AMFITEÁTR NA STRÁNI

Čechomor Krušovice tour 2004 se představí v menším rozsahu také slovenským fanouškům:

24.07. BRATISLAVA – BRATISLAVSKÝ HRAD

25.07. SPIŠSKÉ PODHRADIE - SPIŠSKÝ HRAD

26.07. ZVOLEN – HRADNÍ NÁDVOŘÍ

Letos vystoupí Čechomor pouze na několika letních festivalech v Čechách a na Slovensku :

02.07. NÁMĚŠŤ NA HANÉ – FESTIVAL ZAHRADA

04.07. ČESKÝ BROD – FESTIVAL ROCK FOR PEOPLE

17.07. TRENČÍN – FESTIVAL POHODA

21.08. OKOŘ U PRAHY – FESTIVAL OKOŘ

Dne 13.srpna 2004 se Čechomor stane hostem prestižního Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově, kde představí (v tomto roce pouze jednou!) svůj úspěšný projekt Proměny společně s Collegiem českých filharmoniků, Lenkou Dusilovou a dalšími hosty. Koncert se uskuteční v nově zrekonstruované Pivovarské zahradě v centru Českého Krumlova.

Kromě těchto aktivit Čechomor intenzivně připravuje novou desku a koncertuje pravidelně v zahraniční.V letošním roce to byly koncerty v Německu, Lucembursku a Belgii,které kapela odehrála v rámci vstupu ČR do Evropské unie. Na podzim připravuje Čechomor koncertní turné v Anglii, Německu, Francii a Polsku.

www.cechomor.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006