O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Frodo na MFF Karlovy Vary

autor : Redakce , vydáno : 24. 06. 2004

Hostem MFF v Karlových Varech by měl být i mladý herec, který se v posledních letech stal doslova idolem statisíců fanoušků po celém světě a to díky velkolepé třídílné sáze režiséra Petera Jacksona Pán prstenů.

ELIJAH WOOD, třiadvacetiletý rodák z Iowy naznačil svůj talent již v dětských rolích například ve filmech Věčně mladý (Forever Young,1992) Dobrý synek (The Good Son, 1993), Všude dobře, doma nejlíp (North, 1994). Výraznou příležitost mu poskytla role v dramatu Anga Leeho Ledová bouře (The Ice Storm, 1997), kde rolí dospívajícího Mikeyho, tápajícího ve vztazích mezi vrstevníky i generací rodičů, naznačil své budoucí herecké možnosti. Popularitu mu přinesla postava mladého objevitele z katastrofického filmu Drtivý dopad (Deep Impact, 1998). První seriózní „dospělou“ příležitost mu poskytl herecký kolega Ed Burns ve svém filmu Prach a popel (Ash Wednesday, 2002). Burns snímek režíroval a společně si pak zahráli bratry zapletené s italsko-americkou mafií. Poslední roky však Wood trávil především natáčení Pána prstenů (The Lord of the Rings, 2001-2003). V tolkienovské epopeji mu Jackson svěřil roli Froda. V současné době natáčí v Čechách s režisérem Lievem Schreiberem adaptaci románu Jonathana Safrana Foera Everything is Illuminated.

Na karlovarském festivalu by měl Elijah Wood doprovodit uvedení snímku VĚČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Horizonty) režiséra Michela Gondryho, který do české distribuce uvede firma HCE.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Kdy???terezka6-. -0. 2004, 29: 2
   Kdy???Míša6-. -0. 2004, 30: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006