O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festivalové manýry

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 08. 07. 2004

Nejlepší, co můžete udělat je koupit si jakoukoli festivalovou kartu. Chodíte-li totiž v Karlových Varech bez akreditační karty na krku, vypadáte jako idiot. Kdo nemá kartu, neexistuje.

Krom tohoto společenského zmemožnění, kterému se bez karty vystavujete, má karta samozřejmě i spousty výhod, takže každopádně radím zakoupit ji. I kdyby pouze na jeden den.

Máte-li konečně na krku houpající se kartičku s logem Karlovyrského filmového festivalu, můžeme přistoupit k manýru číslo dvě, protože úzce souvisí s prvním.

Snad nemá ani cenu jít stát frontu na lístky, protože se na vás stejně nedostane. To není pesimismus, to je při množství návštěvníků krutý realismus. Pokud jste nedostali tedy lístky na váš vytoužený film, nezoufejte. Většina návštěvníků to řeší tak, že jde na film stejně, počká do pěti minut před začátkem představení a pak - pokud vlastníte festivalovou pass kartu - jste vpušteni do sálu i vy, není-li sál plně obsazen návštěvníky, kteří mají lístky. Tento systém je sice velice dobrý (jelikož patřím k lidem, kteří se neobtěžují stát frontu na lístky), ale přijde mi nespravedlivý. No, mazaní návštěvníci si to prostě ulehčují, kde mohou :-) Jako všude asi :-)

Sami jste asi přišli na to, že nelze rozlišit, jestli má návštěvník pass kartu na jeden, tři či více dnů. Takže samozřejmě někteří to řeší tak, že si koupí kartu na jeden den (ta stojí snad i do dvou stovek) a pak chodí na filmy celý festival. Ano, sice si musí před představením nějakou dobu počkat, aby se dostali, ale většinou se dostanou. Což mi přijde také nespravedlivé, protože ostatní návštěvníci za návštěvy filmů platí plné částky, či si spravedlivě zaplatili passky na všechny dny, kdy jsou na festivalu přítomni.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006