O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zajímavosti z 39. MFF

autor : Marek Soldát , vydáno : 10. 07. 2004

Dnes končí 39. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Co zajímavého přinesl a jaké jeho části utkvěly v hlavách návštěvníků nejvíce?

Především to byly tři verze znělky letošního ročníku, z nichž se jedna náhodně pouštěla před každým promítaným filmem. Chcete-li si znělky prohlédnout, můžete tak učinit přímo na webu MFF.

Dále to byl asistent, který s velkou dávkou humoru a kamennou tváří za mohutného aplausu před každým filmem položil na zem stojan s mikrofony (aby bylo vidět na plátno), a po úklonu s pocitem mistrovsky odvedené práce odkráčel.

Středeční večer zpestřil Marek Eben, který svým typickým stylem zasvěcoval návštěvníky večerního překvapení do aktuálního dění na festivalu:

Dnes odpoledne přišli do Grand hotelu Pupp dva gentlemani v kuklách, svázali recepčního a odnesli si 750.000. Také se někomu povedlo rozkrást stanové městečko a několika lidem ukradli boty, takže pokud zde uvidíte někoho naboso, není to přislušník žádného sdružení, ale pouze okradený obyvatel stanového městečka. Takže si dávejte pozor, Karlovy Vary jsou sice lázne, ale drsné.

O den později představovali za neutuchajícího smíchu dva italští režiséři svůj film Certi Bambini. Po vyčerpávajícím úvodu do děje filmu jednoho z nich vystoupil druhý a hláškou Tak to byl ten film, co natočil on. začal druhý z bratrů vyprávět svojí verzi příběhu.

Tolik asi ty největší perly, se kterými jsem se s Vámi chtěl podělit, letošní ročník stál i přes menší počet návštěvníků zkrátka za to.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006