O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Prázdninový program pro děti: studium na univerzitě

autor : Compress , vydáno : 14. 07. 2004

Dochází vám nápady, co podnikat s dětmi v nevlídném červencovém počasí? Originální řešení rodičovského problému nabízí vídeňské univerzity: pro děti od 7 do 12 let uspořádaly přes 250 přednášek, seminářů, workshopů a exkurzí.

Program „KinderuniWien“, Dětské univerzity Vídeň, která probíhá právě v těchto dnech, nabízí netradiční zábavu pro dva tisíce dětí. Malí studenti ve věku od sedmi do dvanácti let mají od pondělka do pátku možnost trávit volné prázdninové dny v přednáškových univerzitních sálech a pokládat profesorům otázky, které jim leží na srdci. Kromě 255 přednášek a seminářů z nejrůznějších oborů od dějin a literární vědy až po medicínu na Univerzitě Vídeň je pro děti připraveno navíc i přes třicet seminářů na Uměleckoprůmyslové vysoké škole z oblasti restaurování, architektury, módy i designu.

Projekt s mottem „Stavíme univerzitu na hlavu“ si klade za cíl nejen zprostředkovat vědomosti, ale hlavně umožnit dětem prožít studium a výzkum jako fascinující činnost na vlastní kůži. Slavnostním zakončením Dětské univerzity Vídeň bude v pátek 16. července tradiční sponze, při níž bude absolventům v aule vídeňské univerzity předán titul „Magister universitatis iuvenum“.

Účast na KinderuniWien je pro všechny děti zdarma. Bez nároku na odměnu se do projektu zapojili též vyučující – vědci, umělci i profesoři. Další informace na www.kinderuni.at.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006