O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Spánek předčí viagru

autor : PlusPress , vydáno : 15. 07. 2004

Poruchy mužské potence patří k nejběžnějším a také k nejnepříjemnějším civilizačním onemocněním. S novou metodou, jak je léčit, přišel urolog Frank Sommer z německého Kolína nad Rýnem, a dosavadní výsledky naznačují, že je účinnější než konzumace viagry.

Nejpříjemnější na celé proceduře je, že probíhá bez vědomé účasti postiženého během spánku. Pacient musí pouze po dobu jednoho roku denně před usnutím spolknout 50 miligramů sildenafilu, tedy zhruba polovinu množství této látky, které obsahuje tabletka viagry. Medikament pak v průběhu nočního odpočinku na lůžku vyvolá třikrát až pětkrát samovolné ztopoření penisu.

"Pacient tak, aniž o tom ví, trénuje schopnost erekce a zbavuje se psychických bloků, které způsobily impotenci," cituje doktora Sommera německý tisk.

Schopnost dosáhnout erekce si absolvent léčebné kúry zachová prý až po dobu šesti měsíců po vysazení medikamentu. Užívání léku nevyvolává na rozdíl od viagry žádné nežádoucí vedlejší účinky a navíc odpadá pro muže ponižující povinnost před sexuálními hrátkami pozřít legendární modrou pilulku.

Odstrašující je zatím cena léčebné procedury. Denní náklady na ni se pohybují mezi pěti a šesti euro, to znamená, že celkem do ní pacient investuje na 1700 euro, tedy částku ve výši zhruba pětapadesáti tisíc korun.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Eregma alias ViagraMartin7-. -0. 2004, 22: 0
Re: ČlánekMartin7-. -0. 2004, 22: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006