O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Madonna se chce stát potřetí matkou

autor : PlusPress , vydáno : 16. 07. 2004

Nejbližší přátelé Madonny mají jasno, přestože zpěvačka se vykrucuje a odpověďmi spíše mlží. Tvrdí, že světoznámá pěvecká superstar plánuje, že se stane ještě jednou matkou, a to i přesto, že je jí už úctyhodných šestačtyřicet let.

Interpretka hitu Material Girl údajně kvůli početí dalšího dítěte s manželem Guyem Ritchiem již několikrát navštívila odborníky. Od lékařů čekala radu, zda je ještě schopná otěhotnět a malého bratříčka nebo sestřičku pro sedmiletou Lourdes a tříletého Rocca bezpečně donosit.

"Už to má všechno dlouhou dobu podrobně naplánované. Odborníka na plodnost začala navštěvovat v Los Angeles již letos v březnu. Madonna za lékařem dochází na testy i během svého letního turné. Chce si být naprosto jistá, že je schopná otěhotnět a dítě donosit," prozradil zpěvaččin kamarád a hned dodal, že lékaři nevidí jediný důvod, proč by Madonna nemohla počít další dítě.

Internetový server Daily Dish informoval, že zpěvačka hledala radu a požehnání také u rabína Yehudy Berga, představitele kabaly, náboženství, které Madonna vyznává. Ten jí podle internetového zdroje řekl, že "více dětí bude jedině dobré pro její duchovní růst".

V jednom nedávném interview ovšem zpěvačka připustila obavy, že již možná nikdy nebude moct otěhotnět.

"Je spousta věcí, kvůli nimž už nemohu mít další dítě, i kdybych chtěla. Jednou z nich je mé cvičení a jízda na kole," uvedla Madonna.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006