O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Princ Charles koketoval s hvězdami

autor : PlusPress , vydáno : 16. 07. 2004

V záři reflektorů, před objektivy kamer a pětaosmdesáti tisíci očitých svědků se britský následník trůnu princ Charles líbal v londýnském Hyde parku s bývalou členkou skupiny Spice Girls Geri Haliwellovou, a stejně bezostyšně koketoval i s dalšími celebritami šoubyznysu. Nikoli však, aby dal průchod své mužské ješitnosti, ale v zájmu statisíců nezaměstnaných v ostrovní říši.

V jejich prospěch totiž Charlesova nadace Prince´s Trust uspořádala charitativní koncert, jehož se účastnily přední hvězdy současného rocku a pop-music. Nechyběla mezi nimi taková jména jako Alanis Morisettová, Avril Lavigneová či Nelly Furtado.

Vedle Geri Haliwellové, která je Charlesovou dávnou známou, a dávala to publiku najevo tím, že ho neustále zahrnovala důvěrnostmi, nejvíce prince z Walesu okouzlila devatenáctiletá kanadská zpěvačka Avril Lavigneová.

Dokonce natolik, že ji vyzval, aby po skončení svého vystoupení usedla v hledišti po jeho boku. To však Avril odmítla. Podle mluvčího Buckinghamského paláce proto, že prý musela stihnout letadlo domů, jak však sama přiznala reportérům, je trémistka a vedle tak slavné osobnosti by se necítila ve své kůži.

V čestné lóži ji pak nahradila právě Geri Haliwellová, k velké nelibosti modelky Katie Priceové, která dělala vše možné, aby se na této Open Air Party mohla objevit po boku následníka trůnu. Vzhledem ke skutečnosti, že se ve zcela nečekaných situacích ráda na veřejnosti obnažuje, jí však byl k značnému rozčarování lovců senzací přístup na koncert znemožněn.

Ovšem i bez její přítomnosti činil čistý výtěžek akce 1,5 miliónů euro, které budou použity na vytvoření nových pracovních míst v zemi.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006