O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lenka Dusilová & Secretion a Divadlo Continuo LIVE!

autor : Marek Soldát , vydáno : 26. 07. 2004

Po vydání alba Spatřit světlo světa (duben 2003), úspěšném turné po České Republice: Světlo Tour 2003/2004 a akustickém turné po U.S.A. se oceňovaná Lenka Dusilová vydává na poslední koncerty a festivaly se svou dosavadní kapelou Secretion.

STÁTNÍ ZÁMEK KRATOCHVÍLE

Pondělí 2.8.2004

začátek ve 21 hodin

Vůbec posledním plnohodnotným koncertem bude společné vystoupení Lenky Dusilové & Secretion a Divadla Continuo v rámci každoročního výtvarně-divadelního site-specific projektu Kratochvílení. Zazní zde písně jak ze všech Lenčiných alb (některé z nich v nové akustické podobě) tak i skladby nové, doposud nevydané.

Bubeníka Štěpána Smetáčka vystřídá Lukáš Doksanský známý ze skupin King Size a Kašmír.

Souběžně s těmito koncerty vystupuje Lenka jako host se skupinou Čechomor na jejich Krušovice Tour 2004 a připravuje materiál pro své nové album.

2.7. 21h Státní zámek Kratochvíle

21.8. 22h Letovice – Festival 3+1

www.lenkadusilova.cz

www.continuo.cz

www.cechomor.cz

www.smetacek.com

kontakt: martin@ledvina.net

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006