O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Buněčná výživa zblízka

autor : Redakce , vydáno : 28. 07. 2004

Jak více a více lidí slyší o naší buněčné výživě, tak jsme zjistili, že se ptají na určité klíčové otázky. "Co je to Buněčná výživa?" a "Co může znamenat pro zdraví moje a zdraví mojí rodiny?"

Když si většina z nás vzpomene na rady o výživě, tak máme tendenci přemýšlet o směrnicích, které byly vytvořeny zdravotními institucemi a to abychom se vyhnuli přebytkům v naší dietě, které mohou vést k nadváze a mohou uvést v nebezpečí náš oběhový systém vedoucí k infarktu nebo mozkové mrtvici. Většina těchto rad má formu "ne". Nejezte tolik červeného masa. Nejezte tolik tuků. Nejezte tolik cukru, soli atd.. I když jsou tyto rady velmi dobré, mnoho lidí se ptá, co by teda měli jíst a jak si mohou být jisti, že dostávají veškerou základní výživu jako vitamíny, minerály, protein a stopové prvky.

Jedno ze znepokojujících zjištění, které jsme si začali uvědomovat je, že ty stejné návyky, které vedou k přebytkům tuků a cholesterolu v naší dietě také způsobují nedostatek klíčových živin, které jsou denně potřebné pro naše buňky, abychom si udrželi zdraví a vitalitu a abychom umožnili buňkám růst, regeneraci a udrželi nejvyšší možnou orgánovou funkčnost. Smutná pravda je, že pro velkou většinu lidí je průměrná dieta tak trochu dvojnásobné ohrožení zdraví, protože obsahuje přebytky v našem jídle, které jsou škodlivé a mohou vést k chorobám. Zároveň má však naše tělo nedostatek ostatních mikroživin, které jsou potřebné k udržení úrovně zdraví a vitality.

Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak, že buňky v našem těle jsou plně vyživovány. Toto našim buňkám umožňuje růst, regeneraci a vykonávání své funkce s největší efektivností, která je možná. Výsledek je, že se cítíme a vypadáme lépe a jsme také schopni mít větší obranyschopnost proti chorobám a také kontrolovat naši váhu, pokud je to potřeba. Dodání pořádné výživy je značně komplikovanější, než se jednoduše vyhnout určitým přebytkům v průměrné dietě. Je to dokonce komplikovanější než přidání pár vitamínů, zdravého jídla, džusů atd..

Buněčná výživa začíná používáním kompletního výživného programu, který zahrnuje všechny základní mikroživiny, požíváním vyvážených jídel a vyhnutím se přebytkům, které jsou známé, že mohou být škodlivé. Zároveň to znamená využít bohatství informací, které byli nasbírány z botanického světa jako výživné byliny.

Jeden z hlavních rozdílů v buněčné výživě je, že výjimečný výživný program je dobrý začátek, ale skutečně jen začátek. Jednoduše jen používání dobré výživy nezpůsobí ten rozdíl, pokud Vaše tělo není schopno plně strávit a ještě důležitěji absorbovat všechny živiny.

Většina živin, které konzumujeme jsou absorbovány do našeho těla prostřednictvím klků v tenkém střevě, což jsou malé výběžky, které jsou specializovány na absorbování živin. Většina z nás bere za samozřejmost, že naše tělo absorbuje vše plně a efektivně. Naneštěstí je absorbování živin do našeho těla sníženo a ovlivněno, díky špatným stravovacím návykům, neustálým dietám a stresu, který tak často provází dnešní moderní život.

Mnoho z nás jí správně, ale zdaleka nedosahujeme plné výživné hodnoty. Jeden z velmi důležitých účinků buněčné výživy je jistota, že naše tělo absorbuje nejvyšší možný rozsah výživy, kterou požíváme.

Tímto způsobem můžeme jednat proti některým škodlivým efektům jako: špatné stravovací návyky, stres a dokonce i menší nemoci, čímž začne proces regenerace a povzbuzení buněk správnou výživou. Ale buněčná výživa zachází dokonce i dál. Důležitá část buněčné výživy je skupina mikroživin a bylin, které pomáhají energizovat buňky v těle, takže je jejich funkce více efektivní a přispívají k podpoře zlepšení zdraví a vitality. Tento proces je výsledkem exklusivní a vyvážené mikrovýživné formule, která je obsažena v  buněčné výživě. Konečný výsledek je, že cítíme ten rozdíl!

Buněčná výživa je nová, protože jde za běžné doporučení ve výživě, kterým jídlům se vyhnout atd.. Poskytuje nejlepší možné byliny a mikrovýživu, která je v jednoduché a příjemné formě na užívání. Je také sestavena tak, že naše tělo je schopno vstřebat všechny výživné látky, které naše buňky mohou efektivně a kompletně využít. Přirozeným výsledkem tohoto procesu je, že jsou naše buňky lépe vyživovány. Jak my toto můžeme pocítit? Celkovým vzrůstem energie, vitality a činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že dostáváme ten druh výživy, který nám pomůže s lepší prevencí a bojem proti chorobám.

Pro většinu lidí, kteří se stravují běžnou dietou, je výsledek skutečně dramatický. Mohou skutečně cítit a vidět ten rozdíl. Zjistíte, že se Vaše zdraví dostane na novou, více vitální úroveň. Cítíte se lépe a živěji. Tyto výsledky nás více motivují a je jednodušší zůstat na tomto programu, abychom kontrolovali naši váhu.

Je těžké projít všechny výživné a biochemické aspekty v několika odstavcích. Na druhou stranu je jednoduché vyzkoušet buněčnou výživu a cítit ten rozdíl.

Tady je naše doporučení. Jestliže hledáte takový nutriční program, který Vám pomůže cítit rozdíl, tak my jsme přesvědčeni, že najdete, co hledáte v buněčné výživě.

Vyzkoušejte to. Více informací získáte na adrese http://www.zdravezit.wz.cz/.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006