O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Juergenu Tellerovi je čtyřicet

autor : Compress , vydáno : 30. 07. 2004

Německý rodák Juergen Teller (1964) patří k nejznámějším fotografům současnosti. Jeho práce, které se pohybují na pomezí módní a umělecké tvorby, jsou až do 17. října vystaveny ve vídeňské Kunsthalle.

Už příznačný název celého projektu - „Je mi čtyřicet“ – naznačuje, že Teller se rozhodl bilancovat. A má se rozhodně za čím ohlížet: svou kariéru zahájil v 80. letech v Londýně snímky Kurta Cobaina a návrhy obálek nejrůznějších hudebních časopisů.

O desetiletí později mnohé šokoval revolučními fotografiemi modelek – dostával se v nich pod povrchní lesk světa módy. Stephanie Seymour, Kristen McMenamy, Kate Moss či Claudii Schiffer zachycoval bez make-upu, v běžném oblečení pro volný čas nebo těhotné. Na snímcích, které pořídil například během volby Miss World v roce 1999, Teller zcela záměrně nic neretušoval – během fotografování ho zajímaly spíš jizvy, akné a nepravidelnosti na tělech modelek. Jako videodokumentarista se krásných adeptek světa módy ptal na jejich sny a přání. Výsledkem je výpověď o zkonstruovaném ideálním světě, který si tyto dívky vytvořily na základě diktátu dnešní společnosti o tom, co je to krása.

Výstava Juergena Tellera potrvá do 17. října. Vídeňská Kunsthalle sídlí v muzejním komplexu Museumsquartier, na náměstí Museumsplatz 1, v 7. vídeňském obvodu. Otevřena je denně mimo středu od 10 do 19 hodin, ve čtvrtek až do 22 hodin. Více informací získáte na tel. čísle: 0043/1 521 89 33, nebo na internetové adrese: www.KUNSTHALLEwien.at.

Šárka Daňková

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006