O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jak vypadala Benátská noc ?

autor : Marek Soldát , vydáno : 02. 08. 2004

V druhé polovině minulého týdne probíhal v Malé Skále tradiční hudební festival s názvem Benátská noc. Hlavní náplní této čtyřdenní akce bylo vystoupení desítek interpretů, kteří hráli doslova od rána do večera.

Počasí letos návštěvníkům přálo - nebe bez mráčku a 30°C ve stínu se postaralo o to, že i v samotném areálu festivalu chodil každý druhý v plavkách a během kropení trávníku místními hasiči návštěvníci využívali proud vody jako příjemnou osvěžující sprchu.

Na pár metrů vzdálené Jizeře zpříjemňovala sobotní odpoledne Neckiáda, nebo-li soutěž o nejoriginálnější plavidlo a největší pobavení publika. První místo a soudek piva získal vor se Spejblem, Hurvínkem a máničkou, ocenění publika si zasloužila Amundsenova výprava, která se i přes velké horko plavila na kusu polystyrenu v kožichách a na lyžích.

V samotném areálu Benátské noci kralovala hudba. Více i méně známé kapely, ať už šlo o notoricky známou Lenku Filipovou, mladou skupinu 100°C, nebo další kapely, které velká sláva teprve čeká, hráli na třech pódiích označených jako Black stage (hlavní a nekryté), Red stage, nebo Blue alias Evropa 2 stage.

V blízkosti areálu byly čtyři campy, díky kterým mohli i návštěvníci zdaleka trávit čtyři dny v příjemném přátelském prostředí Malé Skály. Budíček v jedenáct, vyčistit zuby v Jizeře a už už co nejrychleji do centra dění.

Letošní ročník byl věnován památce Petra Mikeze, spoluzakladateli BNMIG, který nás náhle opustil 21. 11. 2003 ve věku 32 let.

Více o hudební náplni Benátské noci a o soutěži Jim Beam Music najdete v článku na MusicWebu.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006