O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Koncerty ve skleněné krabici

autor : Compress , vydáno : 03. 08. 2004

Kdo nemá sluchátka, neuslyší nic. Místem konání kuriózního koncertního projektu je skleněný hranol pod Josefstadtským mostem, v jedné z nejrušnějších oblastí rakouské metropole.

Za podpory řady institucí, mimo jiné i kulturního odboru vídeňského magistrátu, se v druhé půli července rozběhl hudební projekt „Gürtel ON EAR“. Koncertující jsou od publika odděleni skleněnými stěnami hranolu, který byl pod most v Josefstadtu instalován jakožto „transparentní prostor“ určený pro různá setkání, prezentace, čtení a diskuse už před třemi lety.

Kapela či hudebníci hrají živě v průhledném skleněném hranolu a jejich hudba se přenáší ven výlučně přes radiový signál do sluchátek. Během koncertů se nepoužívají žádné zesilovače ani mikrofony. Publikum se nachází venku okolo hranolu a naslouchá hudbě, ve skutečnosti obklopeno hlukem dopravy proudící kolem: koncerty převážně elektronické hudby se totiž konají přímo v ohnisku neutuchajícího automobilového provozu na jedné z nejfrekventovanějších dopravních tepen Vídně a potažmo i celého Rakouska – silničním okruhu Wiener Gürtel.

„Přepnout“ ze všudypřítomného hluku na jiný program může v době koncertu ten, kdo zaplatí nájem speciálních sluchátek (7 eur v předprodeji, 8 eur na místě). Dělicí čáry neprobíhají jen mezi hudebníky a publikem či publikem a vnějším světem, ale mohou vzniknout i mezi návštěvníky koncertu. V návaznosti na každý koncert hrají v kubusu ještě paralelně dva DJové, přičemž každý posluchač má možnost naladit si pomocí sluchátek skladbu, která se mu zamlouvá víc. Místo pro tanec se tak v hledišti potenciálně rozděluje do dvou částí.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006