O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Cyrila Svobodu děsí Jáchymovské lázně

autor : PlusPress , vydáno : 04. 08. 2004

Čtyřtýdenní rehabilitační pobyt v Jáchymovských lázních, na němž se bude zotavovat z následků nehody svého služebního vozu, čeká o letošních prázdninách ministra zahraničních věcí Cyrila Svobodu. Ministr ovšem přiznává, že se do lázeňského prostředí vůbec netěší, protože je zvyklý dovolenou trávit při výpravách na hřebeny hor.

"Strašně jsem se těšil do hor, ovšem lékaři mi rehabilitaci přísně doporučili, tak se musím přizpůsobit. Čtyři týdny v Jáchymovských lázních mě ale upřímně děsí. Je ale pravda, že ještě mám problémy s levou nohou, která při chůzi nechytá rytmus nohy pravé, a pobolívá mě ruka. Proto budu prodělávat vodní procedury a různá cvičení. Naštěstí mají rodiče nedaleko lázní chalupu, a tak k nim občas vyrazím na návštěvu. Pobyt v Jáchymově mi tak alespoň rychleji uteče," řekl Cyril Svoboda. "Doktoři jsou ale s mým zdravotním stavem už spokojeni. Můj ošetřující lékař dokonce tvrdí, že se s tak rychlým vyléčením zranění, která jsem při nehodě utrpěl, už dlouho nesetkal," dodal.

K přírodě má lidovecký politik vztah veskrze pozitivní. Hory jsou pak velkou láskou jeho celé rodiny. "Jako malý kluk jsem byl členem skautského oddílu, který se později po zákazu Junáka schoval pod spolek s názvem Turistické oddíly mládeže. Celé dětství mě k lásce k přírodě vychovávali naši oddíloví vůdci a to jak na různých výpravách, tak na skautských táborech. Vztah k přírodě jsem si tak v sobě uchoval na celý život a ve stejném duchu vedu i svoje děti."

Do hor míří Svobodova rodina několikrát do roka. V zimě společně zdolává alpské sjezdovky,v letních měsících se vydávají na horské túry. Oblíbeným cílem jsou slovenské Tatry. "Vedle pěších výprav velmi často všichni vyjíždíme i na horských kolech, to je můj další zamilovaný sport. Na druhé straně, i když jezdíme na chalupu nedaleko lesa, nerad chodím na houby. Jednak je neumím moc sbírat, jednak je to na mě příliš pomalý pohyb. Navíc o houbách vím jen to, že se dají jíst," poznamenal s úsměvem Cyril Svoboda.

Zdroj : PRAHA (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006