O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Naďa Urbánková odstartovala šlehačkovou bitvu

autor : PlusPress , vydáno : 04. 08. 2004

Ještě dlouho budou na návštěvu Nadi Urbánkové vzpomínat děti v letním táboře v Buzicích nedaleko jihočeské Blatné. Původně měla známá zpěvačka malým špuntům jenom zazpívat na táborové slavnosti. Brzy ji ale úžasná atmosféra pohltila natolik, že sama rozpoutala pravou šlehačkovou bitvu.

"Do tábora mě pozval dietolog Vítek Chaloupka. Děti to tam mají báječné, nechybí stan s diskžokejem, který jim hraje, a kluci a děvčata se úžasně baví. Původně jsem chtěla jenom zpívat, jenže… Po čtyřech písničkách se mě Vítek nenápadně zeptal, jestli nemám něco v oku. Sundala jsem si brýle a vtom mi na hlavě přistál dort se šlehačkou. Já jsem ale Vítkovi nezůstala nic dlužná. Strčila jsem mu kus dortu do trenýrek a zbytek skončil zase na jeho hlavě. Děti řvaly nadšením a začala dokonalá šlehačková bitva. Za chvilku jsme všichni vypadali jako hrdinové starých grotesek. Já asi nebudu nikdy stará baba, jakmile se dostanu mezi děti, jsem úplně bez sebe. Všechny byly báječné, při loučení mi dávaly pusy a objímaly mě. Dost mě to vzalo, a tak v srpnu na tenhle tábor vyrazím znova," řekla zpěvačka.

Tábor, který Naďa Urbánková navštívila, nese název Zdravé děti. Pořádají jej Nadační fond Diamant dětem spolu s dietologem a odborníkem na zdravou výživu Vítem Chaloupkou. Náplní tábora, s jehož přípravou a zajištěním organizátorům vypomohla mimo jiné společnost Delvita, je zdravá výživa a kulturní i sportovní program. Jednodenní pobyt v krásném prostředí Naďu Urbánkovou doslova okouzlil. Podobných zařízení pro děti prý navštívila v minulosti několik, ve většině z nich by prý ale nezůstala ani minutu.

Zdroj : BUZICE (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006