O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sexbomba od vedle (The Girl Next Door)

autor : Marek Soldát , vydáno : 05. 08. 2004

16. září přichází do kin film režiséra Luka Greenfielda s podtitulem Matthew ji nikdy neviděl se udělat, ale všichni ostatní ano. Částečně zavádějící název uvádí příběh studenta americké střední školy, který potkal svoji první lásku.

V hlavních rolích uvidíte Emila Hirsche, jako Matthew Kidmana a Elishu Cuthbertovou (známou jako dceru agenta Jacka Bauera v seriálu 24 hodin) jako Daniellu.

Daniella se Matthewovu zalíbí na první pohled a zasvědcuje ho do opravdového života teenagerů. Matthew je nesmělý mladík s vysokými cíly, kterému ale setkání s Daniellou pořádně zamotá hlavu.

K největšímu zvratu dojde ve chvíli, kdy pustí Matthewovi jeho kamarád pornokazetu, s jeho dívkou snů v hlavní roli. Ambice se náhle rozpadnou a Matthew se začíná motat mezi producenty porna, kteří mu dají pořádně do těla.

Sexbomba od vedle je komedie jako víno, kterou prokládají dojemné scény nutící k zamyšlení. Zpočátku je střídání těchto dvou nálad poněkud chaotické a chaotický začíná být i děj celého filmu. K závěru pak dochází k mnoha neuvěřitelným situacím.

Sexbomba od vedle je velmi dobrý film, který si zaslouží pozornost především mladší části publika. Pobaví se u něj ale i starší generace.

Scénář: Stuart Blumberg
Režie: Luke Greenfield
Kamera: Jamie Anderson
Hudba: Paul Haslinger
Hrají: Elisha Cuthbert, Emile Hirsch
Premiéra v ČR: 16. 9. 2004

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Název filmu!Trashman8-. -0. 2004, 06: 2
FUCK TRANSLATION (radeji nepr...MiK8-. -0. 2004, 09: 0
Nadpisy jsou maličkostiMichaela Mazancová8-. -0. 2004, 09: 1
Re: ČlánekKonry4-. -0. 2005, 29: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006