O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Číňané budou hledat Miss plastické chirurgie

autor : PlusPress , vydáno : 06. 08. 2004

Skutečnost, že se letošní Miss World koná v Číně, je známá, stejně jako to, že se klání nejpůvabnějších dívek zúčastní současná Miss České republiky Jana Doleželová. Méně už je známé, že se v listopadu v Číně v Pekingském centru pro kulturu a média uskuteční vůbec první soutěž s titulem Miss plastické chirurgie, jíž se zúčastní chirurgicky upravené ženy z Číny, Jižní Koreje, Japonska a Malajsie.

"Zatímco v některých soutěžích je podmínkou, že dívky nesmějí mít plastickou operaci, u nás je tomu přesně naopak, takže dostanou příležitost i chirurgicky upravené dívky předvést svoji krásu," uvedl mluvčí organizátorů soutěže.

Dodal, že přihlášené soutěžící dívky budou muset prokázat dokladem od lékaře, že jejich tělesné křivky nestvořila jen sama příroda, ale že do nich zasáhla i ruka plastického chirurga.

Organizátoři také mysleli na operace zfušované na poslední chvíli pouze kvůli soutěži, a tak se přehlídky nemohou zúčastnit dívky, které podstoupily operaci po 29. květnu letošního roku, informoval pekingský list Morning Post.

Zatím je údajně jasnou favoritkou, alespoň co do počtu plastických operací, žena ze severočínské provinci Hebei, která má za sebou třináct operací. Další "umělá kráska", osmnáctiletá Yang Yuanová, se do soutěže pro změnu přihlásila poté, co byla vyřazena z Miss Intercontinental právě kvůli svému "umělému" vzhledu.

Zdroj : PEKING (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006