O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Britney Spears vyměnila snoubence za vilu

autor : PlusPress , vydáno : 12. 08. 2004

Lásku si za každou cenu hodlá udržet americká popová princezna Britney Spears. A nikomu nedovolí, aby znepokojoval jejího budoucího, tvrdě získávaného manžela Kevina Federlinea jakýmikoli požadavky.

Aby zamezila neustálým telefonátům matky jeho dvou dětí Shar Jacksonové, která si mu stěžuje na finanční nouzi a ani před novináři se netají tím, že se s nimi prakticky ocitla na ulici, rozhodla se, že jí na vlastní náklady opatří luxusní vilu. Ovšem pod podmínkou, že už Kevina nebude nadále obtěžovat.

Ani v Britneyině případě nejde o nic nového pod sluncem. Obdobně "velkoryse" totiž postupovala i nezapomenutelná Pretty Woman Julia Robertsová, která bývalé ženě svého nynějšího zákonného partnera Danny Modera takříkajíc zacpala ústa šekem na 340. 000 euro.

Svou moc dokáží velké peníze ostatně uplatnit nejen v partnerských vztazích. Dá se za ně koupit i mateřská láska. Alespoň tak zafungovaly v dlouhotrvajícím sporu o dceru Vivian mezi brazilským olympijským parkurovým jezdcem Alvarem Alfonsem de Net Miranda a jeho bývalou manželkou Sibele. Jejich pře by nebyla nijak zajímavá, kdyby do hry nevstoupila současná Alvarova družka, která chce získat děvčátko do své péče. Není jí totiž nikdo jiný než Athina Rousselová, univerzální dědička řeckého miliardáře Aristotela Onassise. Pro ni nepředstavovalo žádný problém nabídnout Vivianině biologické matce sumu, která se prostě nedala odmítnout.

Zdroj : LOS ANGELES (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006