O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Muž v ohni (Man on fire)

autor : Marek Soldát , vydáno : 12. 08. 2004

Denzel Washington ztvárnil ve filmu Muž v ohni roli v podobě bodyguarda dvanáctileté dcery mexického magnáta jako John Creasy. Přestože jde o vyhlášeného ožralu, rodina se rozhodne mu ochranu dcery Pity svěřit.

Creasy sice o práci ochranky nemá zájem, a už vůbec ne o ochranu malého děvčátka, ale vědomí, že nemá na práci nic lepšího, ho přiměje tento úkol přijmout. Předčasně vyspělou dívku a její dotěrné otázky týkající se jeho života sice zpočátku těžce snáší, ale ona pomalu proniká do jeho zdánlivě nepřístupného nitra.

Creasi se pomalu stává jejím kamarádem. A tak ji začne trénovat v plavání a pomáhat s učením dějepisu. Pita sdělí svému otci, že se chce věnovat plavání, namísto hry na klavír. Ten ale nechce o žádné změně ani slyšet.

Zásadní obrat nastane v okamžiku, kdy je Pita unesena. Creasy dělal, co mohl, ale nepodařilo se mu ji uchránit. Zastřelil přitom čtyři muže, z nichž dva byli zkorumpovaní policisté, čímž se Creasy sám dostal do vážných problémů. Z informace o tom, že je Pita mrtvá, byl naprosto zděšen.

Z Creasyho se stává Muž v ohni a je rozhodnutý pomstít se každému, kdo měl s únosem Pity něco společného. Při tom mu vydatně pomáhá redaktorka místních novin. Ale není to tak jednoduché a na povrch vypluje několik informací, které ještě párkrát celý příběh zvrátí.

Muž v ohni vás skutečně vtáhne do děje. Je to úžasný příběh, jehož původ sahá až do roku 1980, kdy Arnon Milchanm, majitel produkční společnosti Regency Enterprises, která spolupracovala s režisérem Tony Scottem, koupil filmová práva k stejnojmennému románu A. J. Quinnella.

Muž v ohni je jeden z těch filmů, u kterých do poslední chvíle nevíte, jak vlastně skončí. Film Muž v ohni rozhodně stojí za shlédnutí.

Hrají: Denzel Washington, Dakota Fanning, Christopher Walken, Mickey Rourke
Režie: Tony Scott
Kamera: Paul Cameron
Scénář: Brian Helgeland
Hubda: Justine Caine Burnett
Žánr : thriller
Premiéra: 23.09.2004
Hodnocení: 70%

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
k filmuPepa0-. -1. 2004, 08: 1
Man on FireRockerboy4-. -0. 2005, 17: 1
KonecJosef8-. -0. 2005, 04: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006