O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vaterland - lovecký deník

autor : Marek Soldát , vydáno : 12. 08. 2004

Film Vaterland - lovecký deník režiséra Davida Jařaba má být dobrodružným thrillerem s prvky černé komedie. Více než to se ale jedná o střet dvou různých světů, které zdánlivě nemají mnoho společného. Možná až na požitek z lovu.

Snímek Vaterland vypráví o dobrodružství čtyřech mužů (a manželek dvou znich), kteří si přijedou prohlédnout po zbytcích rodinného majetku ve Švýcarsku, nemovitostí, které obývá majordomus Willmer se svým synem, a především loveckého náčiní.

Celý děj se odehrává v jakési malé podivné vesnici, kde příjezd lidí z civilizace v přepychových vozech vyvolá značný rozruch. To ale účastníky výpravy neodradí od jejich záměru uspořádat lov na Kostrouny.

Zdá se vám pojem Kostrouni záhadný? Tak ať záhadný zůstane. Stejně, jako celý zbytek děje filmu. Orientaci a nadhled totiž ztratíte už v prvních minutách. Nestačíte vnímat nic jiného, než velmi chaotický děj.

Samozřejmě, že se výprava spolu se dvěma průvodci uskuteční a prozradím, že lov na Kostrouny bude úspěšný. Ale s takovou určitostí se to zase říci nedá. Lov na kostrouny je však jen začátek…

Více, než příběh filmu, který je v mnoha případech zahalen tajemstvím až do samotného konce, jde o navození lovecké atmosféry a tajemna.

Pokud čekáte nějaký humor, nebo hezký příběh, asi vás film zklame. Poznámka režiséra, že všechny humorné situace jsou myšleny vážně a všechny vážné situace jsou myšleny humorně Vám chápání děje příliš neulehčí.

Vaterland je skutečně pro trochu odvážnější povahy, na druhou stranu mu nelze upřít originalitu a opravdový divácký zážitek.

Režie a kamera: David Jařab
Producent: Viktor Schwarcz
Scenář: David Jařab
Hudba: Petr Haas, Jan Ponocný
Zvuk: Daniel Němec, Roman Zach
Architekt a výtvarník: Milan Popelka
Kostýmy: Sylva Zimula Hanáková
Umělecký maskér: Jana Radilová
Střih: Jan Daňhel
V hlavních rolích: Richard Czadsky - Karel Roden, Jan Willmer - František Řehák, Karel Willmer - Petr Forman Max Czadsky - Vasil Fridrich, Karla Czadsky - Dana Poláková, Vilém Czadsky - Roman Zach Leo Czadsky - Marek Daniel, Josef Willmer - Matěj Forman, Kristín - Adiya Oyunchimeg Joao - Júlio Martín da Fonesca, Geraldo - José Figueiredo da Foz, Colben - Oldřich Vlach a další
Žánr: Dobrodružný thriller
Premiéra: 19.srpna 2004
Website: www.vaterland.cz
Hodnocení: 40%

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
???IQ8-. -0. 2004, 18: 1
???IQ8-. -0. 2004, 18: 1
Re: Článek1-. -1. 2004, 21: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006