O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Horem Pádem

autor : Marek Soldát , vydáno : 13. 08. 2004

16. září přichází do kin komedie Jana Hřebejka a Petra Jarchovského s názvem Horem Pádem. Dojemný příběh, kde nechybí spousta náhod, paradoxních situací, ale především humoru.

Dvěma převaděčům uprchlíků (Zdeněk Suchý, Jan Budař) zůstane po akci ve voze dvouměsíční dítě. Zapomenutého indického chlapečka prodají bezdětné Milušce (Nataša Burger), která touží po dítěti. Její manžel František (Jiří Macháček) je ovšem fotbalový hooligan a rasista.

Čtyřicetiletá Hana (Ingrid Timková) pracuje v poradně pro uprchlíky. Její o mnoho let starší partner Otakar (Jan Tříska) zkolabuje při přednášce na univerzitě. Jejich osmnáctiletá dcera Lenka (Kristýna Boková-Lišková) se omylem dozví, že Otakar se nikdy nerozvedl se svojí první ženou Věrou (Emília Vášáryová), s níž má syna Martina (Petr Forman).

Martin se po letech vrátil z Austrálie a čeká ho přivítání s jeho matkou a posléze celým zbytkem rodiny při slavnostním obědě, jehož průběh není zrovna ideální.

U Horem Pádem se opravdu skvěle pobavíte - o komické situace rozhodně nouze není. Na účet poněkud vulgárnějšího slovníku jsem ale zaslechl velmi ostrou kritiku. Zkrátka to bude asi film pro mladší generace.

režie: Jan Hřebejk
námět: Petr Jarchovský a Jan Hřebejk
scénář: Petr Jarchovský
kamera: Jan Malíř
architekt: Milan Býček
střih: Vladimír Barák
zvuk: Michal Holubec
hudba: Aleš Březina
producent: Ondřej Trojan – Total HelpArt T.H.A.
hrají: Petr Forman, Emília Vášáryová, Jan Tříska, Ingrid Timková, Kristýna Liška-Boková, Jiří Macháček, Nataša Burger, Jaroslav Dušek, Pavel Liška, Marek Daniel, Jan Budař, Zdeněk Suchý a další
Website: www.horempadem.cz
Premiéra: 16. září 2004
Hodnocení: 85%

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Horem pádem0-. -1. 2004, 17: 1
   Horem pádempch0-. -1. 2004, 18: 0
Re: Článek1-. -1. 2004, 07: 1
film Horem pádemJana 2-. -0. 2005, 03: 1
oskara?????????ero2-. -0. 2005, 04: 2
Re: Článekaliq2-. -0. 2005, 23: 1
skvělý filmpavla4-. -0. 2005, 21: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006