O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Terminál (The Terminal)

autor : Marek Soldát , vydáno : 13. 08. 2004

9. září přichází do kin film Terminál, kde Tom Hanks ztvárňuje roli Viktora Navorského, muže, který prožil několik měsíců doslova uvězněn na letišti v New Yorku. Mnozí z nás by se jistě unudili k smrti, to ale není případ tohohle filmu. Není to nic jiného, než 100% komedie.

Viktora Navorský přiletěl do USA v době, kdy v jeho zemi probíhal vojenský převrat. Kvůli tomu nemohli uznat jeho pas. Dostal se do situace, se kterou místní systém zkrátka nepočítal - nemohl vstoupit na půdu USA ani nemohl být deportován do rodné země.

Podivín, který navíc neumí anglicky, s plechovkou od buráků a velkým kufrem začal po několika dnech vzbuzovat pozornost místního personálu. Nemaje v kapse jediný dolar a v žaludku jediné sousto se zkrátka musel o sebe nějak postarat a ani ve snu vás nenapadne, jakým způsobem to prováděl.

Jednoho dne potkal v hale krásnou letušku Amelii (Catherine Zeta-Jones). Zapůsobil na ni jako zcestovalý podnikatel a postupem času se do ní zamiloval.

Terminál patří mezi komedie, u kterých se smějete téměř nepřetržitě. Nechybí ani trocha romantiky a životní příběh - zkrátka filmu Terminál se nedá nic vytknout.

Hrají: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna
Režie: Steven Spielberg
Kamera: Janusz Kaminski, ASC
Scénář: Sacha Gervasi, Jeff Nathanson
Hudba: John Williams
Premiéra: 9. září 2004
Hodnocení: 90%

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
terminalhhocimin9-. -0. 2004, 26: 1
super!tezz0-. -1. 2004, 16: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006