O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nejtlustší muž světa chce zhubnout

autor : PlusPress , vydáno : 14. 08. 2004

Nepříliš záviděníhodné prvenství vynesla dvaačtyřicetiletému Patrickovi Deuelovi z americké Nebrasky nezřízená a neustálá konzumace pizzy, popcornu a hamburgerů. Prosadila ho totiž váhou 486 kilogramů na post nejtlustšího muže světa.

Hmotnost, k níž se vinou svého obžerství dopracoval, způsobila někdejšímu restauračnímu manažérovi značné množství problémů. Nejmenším snad bylo, že více než sedm let nevytáhl paty z domu, protože se bál posměšků a nelichotivých výroků svého okolí. Podstatně horšími se však staly zdravotní komplikace, jež na sebe nedaly dlouho čekat. Obludná otylost mu nejprve zničila celou postavu, po ní přišly na řadu potíže se srdcem, cukrovka, těžká artróza a onemocnění štítné žlázy, které mu v poslední době už neumožňovaly ani vstát z postele a bezprostředně ho ohrožovaly na životě.

Nezbylo mu tedy nic jiného, než vyhledat lékařskou pomoc. Ani to však nebylo jednoduché. Odborníci spočítali, že jeho léčba přijde na milióny dolarů, z nichž jen část uhradí zdravotní pojišťovna. Mnoho klinik proto odmítlo Patricka přijmout.

Před osmi týdny se nad ním slitovali specialisté v Sioux Falls, kteří vyčlenili osmičlenný lékařský tým, jenž se o něj začal neprodleně starat.

"Kdybychom se ho neujali, byl by už mrtev," uvedl jeho vedoucí Fred Harris.

Do nemocnice musela Patricka dopravit speciální ambulance, protože běžné nejsou dimenzovány na tak velkou zátěž. Pacient nyní spočívá pod kyslíkem na dvou spojených lůžkách. K jakékoli změně jeho polohy je zapotřebí několika ošetřovatelů. Přísná dieta, která mu nedovolí, aby přijímal více než 1200 kalorií denně, přinesla první ovoce. Od počátku svého pobytu totiž Patrick Deuel shodil 145 kilogramů.

"Sním o tom, jak se budu se svou ženou znovu procházet při západu slunce," dělá si plány do budoucna lidský kolos.

Než jeho přání nabude zcela konkrétní podoby, potřebuje dostat dolů další dva metráky, tedy celkem zhubnout o téměř 350 kilogramů. Teprve pak si začne znovu připadat jako normální člověk.

Zdroj : NEBRASKA (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006