O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Clint Eastwood zažaloval autora i nakladatele své biografie

autor : PlusPress , vydáno : 15. 08. 2004

Herecký bard a režisér v jedné osobě Clint Eastwood se dočkal ještě za života vydání své biografie. Jenže její autor Patrick McGilligan i nakladatel teď čelí Eastwoodově žalobě.

Hollywoodský miláček je totiž v knize s názvem Clint, vydané nakladatelstvím St. Martin´s Press, vylíčen jako proutník a muž, jenž ve svém životě zneužíval ženy. To se Clintovi vůbec nelíbí a vydavatele i pisálka pohnal k soudu za křivé obvinění a požaduje po nich odškodnění ve výši deseti miliónů dolarů.

Oba se omluvili a jsou ochotni sporné pasáže z knihy odstranit. Zachráněna tím bude nejen Eastwoodova pověst, ale především peněženka autora i vydavatele.

Za nehorázné označil režisér filmu Tajemná řeka pasáže, v nichž ho autor biografie líčí jako hrubiána, který svou bývalou manželku Maggie Eastwoodovou neváhal občas i zmlátit. Nelíbí se mu ani další pasáže, v nichž jsou prý lživé informace a pomlouvačné výmysly.

Lživé informace zařadil McGilligan do knihy na základě výpovědi bývalého Eastwoodova spolupracovníka. Ten ochotně nadiktoval do spisovatelova diktafonu historky o tom, kterak Maggie Eastwoodová pod tyranskou rukou Clinta trpěla. Jenže po tom, co se objevila žaloba, kterou Clint Eastwood podal již v roce 2002, svou výpověď stáhl, a místopřísežně prohlásil, že si to všechno vymyslel.

Zdroj : LOS ANGELES (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006