O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Hamlet na Hradě

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 16. 08. 2004

Chcete - li si zpříjemnit zbytek prázdnin a léta vůbec, nezapomeňte zajít na Letní Shakespearovské slavnosti. Nádvoří Nejvyššího purkrabství Pražského hradu hostí až do 21.8. Hamleta.

Zprvu mě potěšila organizace, která byla opravdu promyšlená, možná až přehnaná. Okolo všech sedaček stálo několik hostesek, které postupně diváky usazovaly, radily a vesele se usmívaly.

Po celé představení mne udivovala netradiční scéna (Ondřej Nekvasil) a kostýmy (Zuzana Ježková). Jako celek působila železno-skleněná konstrukce společně s originálními černo-stříbrnými kostými velmi dobře a moderně.

Kdo znáte Hamleta (a pochybuji že tuto klasicku někdo nezná), jistě víte, že je to hra velmi složitá a propletená. Téměř všechny postavy na konci hry zemřou nepřirozenou smrtí, ke které ale musíte diváky přivést přes ještě složitější děj.

Musím říci, že to vše bylo opravdu dobře provedené.

Za organizací, uměleckým dojmem a formou provedení musím také vyzdvihnut samozřejmě herecké obsazení. To bylo naprosto bezchybné! Hamlet byl v podání Jiřího Langmajera opravdu bezkonkurenční.

Tím více jsem se nadchla nad scénou bojujícího Hamleta s Leartesem (Janem Teplý ml.). Šerm byl naprosto věrohodný a kdyby to pánové neměli ve scénáři, jistě by zápas neskončil smrtí ani jednoho z nich.

Pokud tedy váháte jak strávit jednu z příštích nocí, rozhodně si jděte vychutnat atmosféru Hamleta, příběh pomsty, lásky a nenávisti, který se hraje již pouze do 21.8.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek8-. -0. 2004, 17: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006