O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


JIM BEAM MUSIC 2004 zná finalisty

autor : Redakce , vydáno : 16. 08. 2004

První finalista soutěže postoupil ze semifinále konajícího se 3.7. v Českém Brodě pod názvem festival Rock for People. Stala se jím skupina THE SWITCH. Druhým finalistou je po tvrdém boji - mezi kapelami PROJEKT PARABELUM, EXISTENCE a JUMBOSHITRIO - pražská formace LU3. Semifinále proběhlo 31. 7. na Malé Skále během festivalu Benátská noc.

Na podzim letošního roku vyrazí oba finalisté na turné po několika českých městech. V současné době probíhají poslední jednání s kapelou, se kterou se skupiny společně na turné představí.

Koncem listopadu se na pražském koncertě rozhodne, kdo se stane skutečným vítězem JBM 2004 a odnese si tak tradiční šek v hodnotě 100.000 Kč od společnosti Jim Beam.

Termíny finálových koncertů Jim Beam Music 2004 a jméno kapely, která bude hlavní hvězdou programu, budou uveřejněny na webových stránkách a prostřednictvím tiskové zprávy oznámeny během několika týdnů.

www.jimbeammusic.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006