O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Mick Jagger se stane potřetí dědečkem

autor : PlusPress , vydáno : 16. 08. 2004

Rocker Mick Jagger má opět o důvod více k radosti. Již zanedlouho z něj totiž bude trojnásobný dědeček. Třetí vnouče mu povine dcera Jade. "Je to její třetí dítě a moje třetí vnouče. Je to úžasné očekávání," svěřil se novinářům se svými pocity.

Člen legendární kapely Rolling Stones se netají nadšením z těhotenství své dcery a naplno také podpořil její úmysl provdat se za hudebníka Dana Williamse, s nímž žije již více než tři roky, informoval časopis Star.

"Skutečně Dana miluji a proto jsme začali uvažovat o svatbě. Praštíme do toho již brzy. Věřím, že z toho mají stejně velikou radost i lidé kolem mě. Všechno nám naprosto úžasně vychází a jsme opravdu šťastní. Myslím, že je ta nejlepší doba nechat si potvrdit společnou cestu životem," uvedla Jade Jaggerová a současně prozradila, že těhotenství její vztah s Danem ještě více upevnilo.

"Něco podobného jsme v našem vztahu doposud nepoznali. Je to nádherný pocit," konstatovala Jade.

Svého otce již populární britská návrhářka potěšila dvěma vnoučaty. Se svým bývalým partnerem Piersem Jacksonem má dvě dcery, jedenáctiletou Ambu a devítiletou Assisi.

"Nejen můj otec a přítel se miminka nemohou dočkat. I mé dcery už se ptají, kdy dostanou nového bratříčka nebo sestřičku," řekla s úsměvem Jade Jaggerová.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006