O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Schwarzenegger v pisoáru

autor : PlusPress , vydáno : 16. 08. 2004

O novou žalobu si koleduje americký výrobce hraček John Edgell. Jeho produkce se hrubě znelíbila kalifornskému guvernérovi Arnoldu Schwarzeneggerovi, který se snažil soudní cestou dosáhnout zákazu šíření figurky nesoucí jeho podobu. Guvernérovu nevoli vyvolalo především to, že byla vybavena kývací hlavičkou a ozbrojena.

Přestože bývalý filmový akční hrdina ve své při neuspěl, a tak se loutka Arnieho Schwarzeneggera může i nadále volně prodávat, jeho čin přiměl Johna Edgella k zamyšlení nad tím, jak se za žalobu guvernérovi co nejlépe pomstít. A přišel na nápad, jenž Schwarzeneggera zasáhne na nejcitlivějším místě.

John Edgell hodlá totiž na trh uvést desinfekční kameny, které se vkládají do pánských pisoárů a jež budou mít tvar postavy i tváře Arnolda Schwarzeneggera. Navíc zamýšlí jejich pomyslné ošacení nabarvit narůžovo a našminkovat jim tváře.

Protože již předem předpokládá, že mu to tak snadno neprojde, zaštiťuje se americkou ústavou, která zaručuje každému právo na svobodný projev názoru, k němuž nepochybně patří i satirické zobrazování politiků. Advokát poškozené strany se zatím k celé kauze nevyjádřil.

Zdroj : NEW YORK (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006