O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lisa Marie Presleyová se chce opět vdávat

autor : PlusPress , vydáno : 17. 08. 2004

Metodu pokusů a omylů si zřejmě při hledání stálého životního partnera zvolila jediná dcera rockenrolového krále Elvise Presleyho. Přestože se pětatřicetiletá Lisa Marie už třikrát spálila, nevzdává se a neustále věří, že tentokrát opravdu padla na toho pravého.

Má se jím stát zpěvák Michael Lockwood, jehož už vidí nejen v roli oddaného manžela, ale především milujícího otce společného potomka. V čerstvé zamilovanosti si ani nepřipouští, že by mohla opět narazit.

Bilance jejích víceméně podivných svazků je přitom víc než žalostná. Nejdéle vydržela s prvním zákonným druhem, hudebníkem Danny Keoughem, s nímž má dvě děti, dceru Danielle a syna Benjamina. Toho na dva roky vyměnila za Michaela Jacksona. Údajně kvůli tomu, že jí pomůže prorazit v muzikantské branži. Vysněného prvního alba se na rozdíl od předpokládaného rozvodu nedočkala.

Útěchu hledala proto u svého bývalého manžela. Dokonce se mluvilo o tom, že se s Dannym znovu vezmou. Než k tomu mohlo dojít, nalezla zalíbení ve svém bodyguardovi Luke Watsonovi, s nímž se seznámila v centru scientologické církve. Den před plánovanou svatbou mu však dala vale. Stejně dopadl i další hudebník jménem John Oszajca. Jejich vztah nepřežil okázalé zasnoubení.

Možná i kvůli tomu se rozhodla hledat štěstí mimo hudební branži. Její volba padla na hollywoodskou hvězdu Nicolase Cage, jemuž zrovna stálost nebyla dána do vínku. Po bleskové svatbě následoval stejně rychlý rozvod.

Zasvěcení tvrdí, že právě Nicholasův překotný vstup do dalšího manželství s o dvacet let mladší bývalou servírkou Alicí Kimovou vyprovokoval i Lisu Marii, aby se honem poohlédla po jiném ženichovi. Moc šancí ale jejímu chystanému svazku s Michaelem Lockwoodem po předchozích zkušenostech nedávají.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006