O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Mezinárodní kytarový festival ve Vídni

autor : Compress , vydáno : 19. 08. 2004

Historický velký sál vídeňské Konzervatoře hudby a dramatického umění, kde svého času vystupovali například Johannes Brahms nebo Arnold Schönberg, se v následujících dnech rozezní kytarovými melodiemi. Od 21. do 27. srpna bude totiž v jeho prostorách probíhat vídeňský mezinárodní kytarový festival.

Denně budou na programu workshopy, přednášky a samozřejmě koncerty. Vídeňskému odbornému i laickému publiku se tak představí mimo jiné Řek Costas Cotsiolis, který přednese díla Theodorakise, Ginasety, Brouwera a Domeniconiho. Italský hudebník Flavio Sala se svým kytarovým kvartetem Nexus zahraje vybrané skladby Gershwina, Stravinského, Paganiniho či Ponceho. Tvorbu Bacha, Tedesca, Rodriga nebo Tansmanna zase představí maďarský kytarista Andras Csaki.

A za pozornost určitě stojí i účast v Lichtenštejnsku žijícího českého emigranta Leona Koudelaka, který spolu s Ukrajincem Romanem Vazovským předvede své nastudování tvorby Bochheriniho, Kleynjanse a Martina. Součástí festivalu je také mezinárodní soutěž mladých kytaristů.

Mezinárodní kytarový festival se koná od 21. do 27. srpna. Vídeňská Konzervatoř sídlí v ulici Mühlgasse 30, ve 4. vídeňském obvodu. Večerní koncerty začínají v 19.30. Základní vstupné je 16 eur, snížené 10 eur. Více informací získáte na internetové adrese: www.forum-gitarre.at.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006