O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Němci si povolili v armádě sex

autor : PlusPress , vydáno : 19. 08. 2004

Podle nové směrnice německé armády už vojáci nebudou nacvičovat boj z blízka jenom v poli, ale i na kasárenských kavalcích. Liberální ustanovení totiž ozbrojeným silám povolilo mazlení a sex.

Podle německého Bildu se nové nařízení vztahuje na "heterosexuální i homosexuální partnerské vztahy a další aktivity s tím spojené mezi dvěma dospělými osobami" bez ohledu na služební hodnost, avšak pouze ve volném čase. Sexem v pracovní době si vojáci i nadále vykoledují trest za "porušení služebního výkonu". Nové armádní podmínky platí také pro vojáky, kteří působí v misích na Balkáně a v Afghánistánu.

Autoři nařízení také apelují na velitele, aby využili svých "organizačních pravomocí" a u každé jednotky vybudovali místnost, která by sloužila k "osobnímu rozvoji" armádních zaměstnanců.

"Nemusí nutně jít jen o místnost k provozování sexu, ale třeba také pro vojáky, kteří jsou zvyklí meditovat nebo cvičit jógu," uvedl Bild.

Nové směrnice jsou vítanou změnou pro 253 tisíce mužů a téměř 11 tisíc žen, které slouží u německých bojových sil.

"Směrnice ovšem také upozorňují na obezřetnost, s níž by měli vojáci ke svému sexuálnímu životu v armádě přistupovat. Musí se nejdříve ujistit, že žádná z jejich aktivit ve volném čase nijak neohrozí jejich službu v armádě ani práci nikoho jiného. Nadřízení si musejí i po sexuálních hrátkách s vojákem nižší hodnosti zachovat respekt," dodal Bild.

Zdroj : BERLÍN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006