O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Plastice se mohou podrobit i zvířecí miláčkové

autor : Redakce , vydáno : 21. 08. 2004

Jaký pán, takový pes, platí doslova po celém světě. Ještě více chce v Brazílii k této pravdě přispět podnikavý veterinář Edgard Brito, který začíná nabízet zvířecím miláčkům vylepšení jejich od přírody naděleného exteriéru.

Prodělá-li vylepšení vizáže páníček či panička, mohou si prý podobný luxus dopřát také psi, kočky a nebo třeba králíci.

Zhýčkaní mazlíčci tak už nemusejí hřešit na povadlé líce, ačkoli jejich majitelka případně majitel už je mají vyhlazené bez vrásek. Brazilský veterinář totiž aplikuje botoxové vyhlazovací injekce i zvířatům.

V repertoáru má riodejaneirský veterinář zkrášlovací zákroky, jaké nalezne člověk v těch nejvyhlášenějších salónech a klinikách plastické chirurgie. A tak mastifové, buldoci a pekingský palácový psík mohou dát vale svým vráskám, splihlých uší se může zbavit nejen starší králík, face lift si může dopřát třeba baset nebo bloodhound. Nejlevnější zákrok přijde zájemce hodlajícího učinit ze svého pejska superstar zhruba na tisíc korun.

"Krása je všemi žádaná. Všichni se chceme stýkat a vídat s krásnými lidmi, hovořit s někým, kdo vypadá báječně. A psi chtějí totéž," řekl veterinář deníku Las Ultimas Noticias.

K nekonformnímu zvířecímu lékaři a jeho podnikání se zatím nevyjádřila žádná organizace bojující za práva zvířat. Plastická operace u "němých" zvířat je však velmi sporná. Těžko si lze totiž představit, že by si nějaké zvíře skutečně přálo změnit svou přirozenou vizáž a navíc chtělo trpět ukrutnými bolestmi. To zatím ze všech živých tvorů ochotně podstupuje právě jen člověk.

RIO DE JANEIRO (PLUS)
Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006