O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Želary a Horem Pádem - kde jim bude konec?

autor : Redakce , vydáno : 21. 08. 2004

Tuto sobotu, 21.8. odlétá producent a režisér Ondřej Trojan na čtyři dny do skotského Edinburgu, kde v rámci mezinárodního filmového festivalu budou britskému publiku představeny jeho Želary. Festivalová šňůra Želar se následně přesune do kanadského Montrealu, kam Trojan odlétá dne 29. srpna, aby zde uvedl tři projekce svého na Oscara nominovaný filmu ještě před severoamerickou distribuční premiérou v New Yorku a Los Angeles dne 17. září.

Z Montrealu se Trojan přesune na velice prestižní filmový festival do malého horského městečka Telluride v Coloradu, kde s režisérem Janem Hřebejkem, který se k němu připojí na mezipřistání v Denveru, představí společně americkému publiku v celosvětové premiéře dne 3. září Horem Pádem, nový film tvůrčího dua Petr Jarchovský-Jan Hřebejk.

Do New Yorku Trojan odletí v den americké premiéry Želar, tedy dva dny po slavnostní pražské premiéře Horem pádem, které se domácí publikum dočká dne 15. září.

Horem Pádem si celosvětovou premiéru odbude dne 3. září v rámci velice prestižního filmového festivalu v Telluride, malém horském městečku v Coloradu, za účasti režiséra Jana Hřebejka a producenta Ondřeje Trojana, který se do této americké Mekky nezávyslého filmu přesune z Mezinárodního festivalu v Montrealu, kde uvádí na Oscara nominované Želary těsně před jejich americkou premiérou dne 17. září. Kromě filmových fanoušků a novinářů se na festivalu v Telluride tradičně objevují i američtí distributoři, lovící filmy pro severoamerické uvedení do kin. Festival v Telluride se vyznačuje jistou specialitou: vyhlašuje program až při slavnostním zahájení, takže všichni přítomní sem vlastně jezdí "naslepo". Již z toho je zřejmé, že tento festival uváděné filmy vybírá velice pečlivě, neboť si nemůže dovolit své věrné publikum zklamat.

Dne 12. září pak Jan Hřebejk odlétá na největší světový filmový festival do kanadského Toronta, aby zde uvedl tři představení své novinky Horem Pádem. Mimořádný zájem diváků, médií i distributorů je zde navíc podpořen i paralelně probíhajícími filmovými trhy, na kterých bude americký filmový agent Neil Friedman film Horem Pádem prodávat do zahraničí distribuce. 15. září čeká Jana Hřebejka a jeho tým slavnostní pražská premiéra Horem pádem a následně šňůra regionálních premiér, završená evropskou premiérou dne 7. října, při čestné zahajovací projekci mezinárodního filmového festivalu v polské Varšavě.

Stejně tak, jak bude Horem pádem představeno nejprve zahraničnímu publiku, objevila se s předstihem už v polovině srpna i první recenze na film a sice v nejprestižnějším světovém filmovém magazínu Variety. Nutno říct, že tato kritika je opravdu mimořádně pozitivní.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006