O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dary plodů moře

autor : Redakce , vydáno : 23. 08. 2004

Většina z nás si na rybí tuk zvykla, byli jsme tak vychováni. Vy starší možná pamatujete každodenní polykání plné lžíce této látky a utrpení,když procházela ústy a krkem dále do zažívacího traktu. Jaká to byla nepříjemná chuť! Dnes Vám však díky moderní technologii můžeme nabídnout malé kapsle z jemného gelu, díky nimž se pro Vás používání rybího tuku stane příjemnou záležitostí.

Denní dávku rybího tuku budete mít ještě raději, uvědomíte-li si, jaký užitek přináší vašemu organismu.

Jaký je tedy přínos tohoto výrobku pro náš organismus? Za prvé je třeba říci, že je opravdu jedinečný.Výrobek jsme vylepšili, takže v současné době disponuje o 42% vyšším obsahem Omega-3 mastných kyselin oproti původní formulaci. Dále jsme výrobek obohatili o tři doplňkové oleje – z tymiánu,hřebíčku a máty peprné-které pomáhají udržet svěžest a čistotu rybího tuku.kapsle jsou rovněž menší velikosti,proto se snadněji polykají a navíc speciální formulace procesu pomalé zpětné výměny pomáhá minimalizovat chuť rybího tuku během trávení. To je charakteristika nové formulace.

Prvotřídní doplněk výživy s obsahem komplexu mořských lipidů (rybího tuku)

Mnoho lidí je zvyklé používat kapsle s rybím tukem a domnívá se,že tím mají alespoň jednu část výživy organismu pokrytou!Hektický a často stresující životní styl dnešní doby však znamená,že používání kapslí s rybím tukem již není dostačující.

Mořská potrava je velmi výživná.To je skutečnost,kterou nemůžeme popřít.Průzkumy však ukazují,že v evropské stravě prospěšné vlastnosti mořských potravin často nejsou plně využívány.Herbalifeline vám nabízí možnost přesvědčit se o veškerých výhodách plodů moře.Přípravek byl vytvořen tak,aby pomáhal udržet pružnost kloubů a podpořil přirozenou činnost srdce a krevního oběhu.

Nejsou všechny tuky škodlivé?

Potraviny obsahující poly-nenasycené tuky jsou zdrojem nezbytných mastných kyselin Omega-3 a Omega-6,které jsou součástí tzv.“správných tuků“.Proč je důležité konzumovat Dostatečné množství nezbytných mastných kyselin Omega-3?Omega-3 jsou nezbytné,protože je potřebujeme k udržení optimální kondice.Organismus je nedokáže nezávisle produkovat,proto mu musí být dodávány formou stravy.V moderní stravě dnešní doby však jejich množství často bývá nedostačující.

Proč je častý nedostatek nezbytných mastných kyselin Omega-3?

Mořská potrava (losos,herink,makrela,sardinky) je hlavním zdrojem Omega-3,ale není tak oblíbená,jako jiné druhy potravin.Příčinou může být i vysoká cena kvalitnějších čerstvých ryb nebo obtížnější příprava,případně bezvýrazná chuť ryb v porovnání s jinými druýhy masa nebo sýrů.

Přijímáte dostatek?

Odborníci na výživu doporučují alespoň tři porce rybího masa týdně.Toto množství zaručuje adekvátní poměr nezbytných mastných kyselin Omega-3

Co dělat,když vám ryby nechutnají?

Ti,kteří ryby konzumují pouze jednou týdně (nebo vůbec),mají k dispozici skvělého pomocníka s obsahem kvalitních nezbytných mastných kyselin Omega-3-Herbalifeline.Přípravek dodá organismu jejich potřebné množství a ve formě kapslí je vhodný Pro každodenní používání v moderním uspěchaném životním stylu.

Omega-3 a Omega-6 – která je která?

Mnoho tuků v naší stravě je rostlinného původu (rostlinný nebo slunečnicový olej) a ty jsou zdrojem nezbytných mastných kyselin Omega-6.Neobsahují však žádné Omega-3 kyseliny,které se vyskytují téměř výhradně v mořské potravě.

Jaké jsou výhody pravidelného používání Herbalifeline ?

Tento doplněk byl vytvořen tak,aby pomáhal udržovat pružnost kloubů a podporoval přirozenou funkci srdce a krevního oběhu.Jeho složky nám mohou rovněž pomoci udržet svěží vzhled pokožky.

Nerad používám kapsle rybího tuku kvůli chuti,jakou zanechávají ….

Kapsle obsahují rovněž tři nezbytné oleje – z tymiánu,máty peprné a hřebíčku.Tyto složky udržují svěžest a čistotu rybího tuku a redukují veškerou nepříjemnou chuť.

Jaké množství potřebuji?

Potřebné množství nezbytných mastných kyselin závisí na hmotnosti vašeho organismu,stravě a celkovém životním stylu.Například je-li vaše strava bohatá na nasycené tuky (celistvé při pokojové teplotě), vaše potřeba bude vyšší.Množství nezbytných mastných kyselin,o jaké je nutné vaši postavu obohatit,je tudíž u každého jednotlivce odlišné.

Vlastnosti hlavní složky :

Věděli jste,že …

Obvyklou známkou nedostatku nezbytných mastných kyselin je suchá pokožka Nezbytné mastné kyseliny lze snadno zničit působením tepla nebo kyslíku. Riziko působení škodlivých tuků lze snížit následovně :

- vyhýbat se smaženým potravinám,přepálenému nebo tmavému tuku,nasycenému nebo hydrogenovanému tuku a doplnit každodenní stravu o kvalitní doplněk s obsahem nezbytných mastných kyselin.

Herbalifeline – Otázky a odpovědi

1)Na etiketě je uvedeno doporučené množství „jedna až tři kapsle Herbalifeline třikrát denně“ – jaké množství však mám používat já ?

Množství potřebné pro vás závisí na vaší hmotnosti,stravě a celkovém životním stylu.Pokud vaše strava obsahuje hodně nasycených tuků (živočišné tuky), pak potřebujete větší množství Herbalifine než ti,kteří používají tuky nenasycené (kapalné tuky) a pravidelně konzumují rybí maso,např.sardinky

2)Může se Herbalifine používat v těhotenství? Pokud ano,v jakém množství?

Používání veškerých nutričních doplňků během těhotenství je nezbytné konzultovat s lékařem.Herbalifine se v těhotenství může používat.Potřebné množství doporučujeme těhotným ženám konzultovat s odborným lékařem.My doporučujeme řídit se dávkováním Uvedeným na etiketě ,tj.jedna kapsle třikrát denně. 3)Mohou Herbalifine používat děti,zejména malé děti?Pokud ano,v jakém možství? Děti ve věku od 13 let mohou používat 2/3 až celé doporučené množství pro dospělé. 4)Z čeho se získává želatina používaná pro výrobu obalu kapsle? želatina je živočišného původu.z hovězího dobytka chovaného v USA,který nebyl nakažen BSE 5)Na etiketě Herbalifine je uvedeno „Osobám používajícím předepsané antikoagulační léky doporučujeme používání tohoto výrobku nejprve konzultovat se svým lékařem“Proč?

Rybí tuk může způsobit zředění krve.Antikoagulanty jsou látky bránící srážení krve.Je zde proto teoretická možnost,že při současném používání antikogualantů a našeho přípravku může dojít k nadměrnému zředění krve.Z tohoto důvodu doporučujeme osobám používajícím předepsané léky proti srážení krve konzultovat používání Herbalifine nejprve s odborným lékařem.

6) Herbalifine obsahuje Omega-3 nezbytně mastné kyseliny?

Nezbytné mastné kyseliny jsou důležité pro každou buňku v těle.Organismus je neumí sám vyprodukovat,a proto je musí získávat z potravy.V současné moderní době jich často bývá nedostatek

7) Proč potřebujeme nezbytné mastné kyseliny?

Organismus potřebuje pro svoji optimální činnost určité druhy tuků.Tuky pomáhají izolovat nervové buňky,udržovat tělesnou teplotu,rovnováhu hormonů,pružnost pokožky a tepen,rubrikovat klouby a v neposlední řadě tvoří součást každé buňky v těle.

8)Může organismus získat dostatek nezbytných mastných kyselin z jakékoliv formy tuků obsažených v potravě?

NE – rozlišujeme nesprávné tuky,např.nasycené a dobré tuky.např.nenasycené<úp>

9)Které tuky působí na organismus nepříznivě ?

Nasycené tuky jsou živočišného původu, např.z tučného masa,mléčných plnotučných výrobků,másla,sýru (tuky,které jsou při pokojové teplotě v pevném skupenství) a nejsou pro naši kondici nezbytné.Čím pevnější skupenství tuku,tím obtížnější je tuk zpracováván trávícím ústrojím (nebo uskladněn!!).Nasycené tuky rovněž narušují přirozenou schopnost Organismu využívat nezbytné tuky.

10)Které tuky patří mezi dobré a prospěšné?

Nenasycené tuky-patří mezi naše přátele! Získávají se zejména z rostlin a ryb.Nenasycené (kapalné) tuky rozdělujeme do dvou skupin:mono-nenasycené a poly-nenasycené.Poly-nenasycené tuky jsou Omega-3 nezbytné mastné kyseliny a Omega-6 nezbytné mastné kyseliny.Ty jsou pro organismus nezbytné.Nezbytné tuky musíme získávat z potravy,protože organismus je sám neumí produkovat.Mono-nenasycené tuky (Omega9),.nejsou pro organismus nezbytné,ale přesto v určité úpravě nejsou škodlivé-kvalitní olivový olej je například zdravější alternativou klasického rostlinného oleje

Nejlepší zdroj nezbytných mastných kyselin Omega 3

- makrela,herink,losos,sardinka,luňák,lněná semínka

Nejlepší zdroj mastných kyselin Omega 6

- světnicový olej,slunečnicový olej,pupalkový olej,ořechový olej,dýňový olej,sezamový olej

11)Herbalifine poskytuje 60mg kyseliny DHA- Co je DHA a jaké jsou její účinky?

Eicosapentaenová kyselina – patří do skupiny nezbytných mastných kyselin

- herbalifine je bohatým zdrojem kyselin EPA a DHA ,které jsou v organismu přeměňovány za nezbytné pro správnou činnost mozku ovlivňující zrak,koordinaci,náladu a schopnost v učení (POTRAVA PRO MOZEK !! )

- pomáhají rovněž udržovat optimální hladinu cholesterolu a tryglyceridu v krvi,čímž regulují krevní tlak,podporují činnost imunitního systému a zmírňují zánětlivé procesy

Pokud potřebujete pomoci navštivte stránku hubnete.cz/spokojenost , kde se dozvíte další věci,nejenom o výživě Vašeho organismu správnou výživou,ale také zde naleznete informace které Vám Vám můžou napomoci s úpravou regulace Vaší váhy

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
POUZE REKLAMA!Kaja9-. -0. 2004, 03: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006