O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Farrellovo přirození prý ničím nepřekvapí

autor : PlusPress , vydáno : 23. 08. 2004

Několik týdnů si mohl irský herec Colin Farrell v blaženosti užívat spekulace světových médií o tom, zda ve svém novém snímku A Home at the End of the World (Dům na konci světa) skutečně bude šokovat diváky velikostí svého přirození. Po týdnech dohadů přichází jeho filmový kolega Dallas Roberts s pravdou. "Farrellův penis rozhodně velikostí nepřekvapí," prohlásil.

Média rozvířila debatu o Colinově přirození, především jeho velikosti poté, co filmoví tvůrci údajně ze snímku vystřihli choulostivé záběry hercova těla kvůli tomu, že "byly příliš šokující a strhávaly na sebe pozornost od ostatního děje". To Dallas Roberts, který ve filmu hraje Farrellova homosexuálního milence, nepopírá, nicméně upřesnil, že to není velikost, která by šokovala. "Myslím, že diváky spíše rozrušilo jen a jen to, že viděli herce nahého. Byl jsem na testovacím promítání a i když se ženy i muži nepochybně koukali Colinovi mezi nohy, mohli tam vidět jen to, co u většiny průměrných mužů. Rozhodně nic, co by sahalo až ke kolenům," uvedl doslova Roberts a dodal, že plně chápe důvody, které vedly tvůrce k vystřižení choulostivých záběrů.

"Nešlo skutečně o šokující velikost, ale fakt, že na sebe tyto záběry strhnou pozornost a vyvedou diváky z míry. Každý člověk je více či méně šokovaný, když vidí někoho nahého, obzvláště je-li to hvězda Colinova formátu," konstatoval Dallas Roberts.

Zdroj : SAN FRANCISCO (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006