O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Cyril Svoboda zakončil léčebný pobyt v lázních

autor : PlusPress , vydáno : 25. 08. 2004

Sfáráním do dolu Svornost se rozloučil ministr zahraničí Cyril Svoboda s léčebným pobytem v lázních Jáchymov. Pět set metrů pod zemí si prohlédl místa, odkud se čerpá voda používaná k léčebným procedurám v lázeňských domech, včetně domu Radium Palace, v němž ministr bydlel.

Na cestu byl vybaven přilbou, pláštěm i nouzovou svítilnou. K prameni musel Cyril Svoboda ujít po výstupu z klece ještě několik set metrů pěšky. "Voda byla teplá, podle toho, co mi říkali, má tak šestatřicet stupňů. Když jsem dal ruku do vody, tak jsem cítil kromě příjemného tepla také to, že voda je taková nadýchaná, jakoby plná plynu," řekl ministr zahraničí.

Cyril Svoboda se v jáchymovských lázních zotavoval z následků dopravní nehody, po níž mu musela být operována páteř.

Léčebné účinky pramenů si už v minulosti vyzkoušeli horníci, kteří zjistili, že se jim při dotyku s vodou rychleji hojí rány. Sami potom prameny vyhledávali a ponořovali do nich své bolavé ruce a nohy. Zbavovali se tak bolestí kloubů a pozůstatků zranění a úrazů. I v současnosti je voda používaná k léčení, ovšem pod dohledem lékařů.

Zdroj : JÁCHYMOV (PLUS/K)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006