O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Halle Berry se před kamerou svlékne i ve stáří

autor : PlusPress , vydáno : 26. 08. 2004

Stáří prý čokoládové krásce Halle Berryové nikdy nezabrání klidně se před kamerou svléknout do naha. Věk totiž podle jejích slov nikomu na kráse neubírá. "Několik let navíc mě rozhodně nezmění," řekla sedmatřicetiletá hvězda filmu Kočičí žena britským novinářům.

"Pokud o sebe pečujete, není důvod se věku bát," uvedla oscarová herečka, která se nejednou objevila před kamerou nahá.

"Jsem rozhodnutá dělat i za mnoho let stále tytéž věci, na které jsem zvyklá nyní, a mezi ně patří i nahé filmové scény, pokud to bude ve scénáři," dodala.

Halle Berryová také prozradila, že se těší, až se stane jednou z hollywoodských vysloužilých hereček, které pobíhají před kamerou i přesto, že je jim přes padesát.

"Když se na ty herečky podíváte, můžete jen svěsit hlavu a povzdechnout si nad tím, jak skvěle vypadají. Těším se na stárnutí a stáří, přinese to s sebou určitě další zajímavé životní zkušenosti a poznání, která jsou mladým prostě odepřena," míní herečka.

Do jaké míry se o její stařeckou krásu postarají pěstící přípravky a samotná péče, a nakolik půjde o práci zručných plastických chirurgů, zřejmě zůstane utajeno.

"Je úplně jedno, jak člověk dosáhne toho, že zůstane i na stará kolena stále úžasný. Hlavně, že takový prostě je," komentovala tento problém blízká přítelkyně Halle Berry.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006